BlazePod Trainer Standard Kit PREMIUM + doprava zdarma

ZDARMAZDARMA 24 340 Kč –6 %
BlazePod Trainer Standard Kit PREMIUM  + doprava zdarma
24 340 Kč –6 % 22 690 Kč 18 752,07 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Moderní zábavná tréninková pomůcka s vizuálním podnětem pro koordinaci pohybu. Posuňte své hranice dál nebo soutěžte s ostatními s pomocí nejlepšího Flash-Reflex systému na světě. Tato sada obsahuje 6ks BlazePod v praktickém přenosném pouzdře s maximálním příslušenstvím. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reakční světla BlazePod přinášejí do tréninku pestrost a naučí Vás posouvat své limity. Tato revoluční fitness pomůcka pomáhá rozvíjet reakci, koordinaci a má vliv na celkový výkon. BlazePods nabízejí 8 barevných možností a trénovat můžete sami nebo ve skupině více lidí. BlazePods nabízejí neomezenou variabilitu a širokou možnost k improvizaci - můžou se připevnit na boxovací pytel, na dveře nebo na podlahu v tělocvičně. Sada BlazePod obsahuje 6 kusů reakčních světel, BlazePods Case a nabíječku. BlazePods jsou odolné proti stříkající vodě, UV záření a proti nárazům. 

Objevujte s BlazePod skutečnou dokonalost s předního světového lídra Pro-level Flash-Reflex systémů. Zažijte nekonečné možnosti, jak posunout své limity a vylepšit své tréninky s motivujícími vizuálními podněty. BlazePod Vás motivuje k rychlejší reakci, posunutí limitů a zvýšení výkonu. Soutěžte sami, nebo s ostatními. BlazePod vyvolává přirozenou reakci vašeho těla na smyslové stimulace a umožňuje vynikající, rychlý a koordinovaný pohyb. BlazePod  je citlivý na dotyk a s aplikací vyvinutou speciálně pro toto zařízení poskytuje vizuální podněty a vytváří dokonalý tréninkový Flash Reflex systém.

Poprvé v historii kognitivní a fyzické přípravy můžete váš mobilní telefon snadno připojit a ovládat zařízení pomocí technologie Bluetooth. Jednoduše si stáhněte uživatelsky přívětivou aplikaci z Google Play nebo App Store a převezměte kontrolu nad svými BlazePody. Vyberte si z předdefinovaných aktivit nebo si vytvořte vlastní, od jedné z mnoha lehkých logik BlazePod a sledujte svůj výkon až do milisekundy.

Vlastnosti BlazePod Trainer Standard Kit

  • Lehké a skladné
  • Neomezené možnosti tréninkových aktivit
  • Rozvíjí reakci, koordinaci a celkovou kondici
  • Nastavení 8 barevných možností
  • Možnost nabíjet najednou

Trenérská sada BlazePod Trainer Standard Kit PREMIUM obsahuje:

- 6ks BlazePod

- 6ks PodBase

- 6ks Cone Adapter

- 6ks Functional Adapter

- 6ks Wall Mount.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: