Aerify Recovery Shorts - kompresní boky

ZDARMAZDARMA
Aerify shorts
5 990 Kč 4 950,41 Kč bez DPH
Na dotaz

Jedinečný pomocník pro rychlejší a efektivnější regeneraci stehen, hýždí a částečně i trupu. Jedná se pouze o návleky bez řídící jednotky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompresní boky ke kompresní terapii Aerify. Aerify kompresní boky napomáhají nejen sportovcům odvádět laktát, kyseliny a další odpadní látky ze svalů, čímž dochází k lepší cirkulaci krve. Dále zlepšují žilní cirkulaci a jsou vhodné pro osoby trpící otoky nebo rizikem hluboké žilní trombózy. Regenerace s Aerify je snadná, nasaďte si boky, vyberte jeden ze šesti programů, nastavte dobu trvání, intenzitu komprese a relaxujte. 

AERIFY Recovery Shorts v kombinaci s intermitentní pneumatickou kompresí mají pozitivní dopad na cirkulaci krve a lymfatický oběh. Dalším benefitem kompresních boků je zlepšení mobility a rozsahu pohybu. Aerify obsahují šest regeneračních módů. Módy A, B a C jsou určené pro intenzivní regeneraci a módy D, E a F jsou určené pro klidnou relaxaci. Aerify nabízí šestnáct úrovní intenzity komprese od 15 do 240 mmHgOsm vzduchových komor zajišťuje kompletní regeneraci v oblasti trupu a stehen. Každá komora je individuálně nastavitelná a díky tomu je možné předejít lokální bolesti. Aerify kompresní boky nesnižují jen zdravotní rizika, ale také napomáhají sportovcům docílit lepších výsledků a rychleji dosáhnout cílů.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: