Aerify Recovery Shorts - kompresní boky

3 hodnocení
Značka: Aerify
ZDARMAZDARMA
Aerify shorts
5 990 Kč 4 950,41 Kč bez DPH
Na dotaz

Jedinečný pomocník pro rychlejší a efektivnější regeneraci stehen, hýždí a částečně i trupu. Jedná se pouze o návleky bez řídící jednotky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompresní boky ke kompresní terapii Aerify. Aerify kompresní boky napomáhají nejen sportovcům odvádět laktát, kyseliny a další odpadní látky ze svalů, čímž dochází k lepší cirkulaci krve. Dále zlepšují žilní cirkulaci a jsou vhodné pro osoby trpící otoky nebo rizikem hluboké žilní trombózy. Regenerace s Aerify je snadná, nasaďte si boky, vyberte jeden ze šesti programů, nastavte dobu trvání, intenzitu komprese a relaxujte. 

AERIFY Recovery Shorts v kombinaci s intermitentní pneumatickou kompresí mají pozitivní dopad na cirkulaci krve a lymfatický oběh. Dalším benefitem kompresních boků je zlepšení mobility a rozsahu pohybu. Aerify obsahují šest regeneračních módů. Módy A, B a C jsou určené pro intenzivní regeneraci a módy D, E a F jsou určené pro klidnou relaxaci. Aerify nabízí šestnáct úrovní intenzity komprese od 15 do 240 mmHgOsm vzduchových komor zajišťuje kompletní regeneraci v oblasti trupu a stehen. Každá komora je individuálně nastavitelná a díky tomu je možné předejít lokální bolesti. Aerify kompresní boky nesnižují jen zdravotní rizika, ale také napomáhají sportovcům docílit lepších výsledků a rychleji dosáhnout cílů.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení