Aerify Charge Recovery Pants, kompresní lymfodrenážní kalhoty vysoké

Tip
11 hodnocení
Značka: Aerify
ZDARMAZDARMA 28 900 Kč –8 %
aerify charge recovery pants
28 900 Kč –8 % 26 450 Kč 21 859,50 Kč bez DPH
Na objednávku

Regenerační kompresní lymfodrenážní kalhoty vysoké zahrnující i třísla a část hýždí (Aerify Recovery Pants).Skvělý přenosný regenerační přístroj Aerify Charge Recovery system na dolní končetiny, který urychluje cirkulaci krve a tím pomáhá odplavovat toxiny a laktát. Urychluje regeneraci, snižuje otok a je efektivním nástrojem pro boj proti celulitidě. Dalším benefitem kompresních kalhot je zlepšení mobility a rozsahu pohybu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aerify Recovery Pants májí 8 unikátních kompresních komor a jsou vhodné pro sportovce, kteří uvítají kompresní masáž i v oblasti třísel a hýždí. Aerify Charge Recovery Pants System je doporučován hlavně pro vzpěrače, cyklisty, hokejisty, triatlonisty, vyznavače crossfitu apod. Balení obsahuje nohavice a propojovací kabely (hadičky). Přístroj - řídící jednotka není součástí prodeje!

Aerify Recovery System je moderní a inteligentní forma regenerace po fyzické zátěži. Přístroj je přenosný a disponuje baterií s kapacitou 5000mA, což Vám poskytne až 3 hodiny velmi intenzivní lymfodrenážní přístrojové masáže dolních končetin. Nové Aerify Charge Recovery Boots mají 8 unikátně tvarovaných vzduchových komor, což je nejvíce z vyráběných regeneračních systémů, tím nabízí opravdu kompletní pečlivou kompresi celých nohou. S novou řídící jednotkou máte na výběr 6 regeneračních programů a 2 pulzní režimy. Regenerujte kdykoliv, kdekoliv a jak dlouho potřebujete, čas terapie lze nastavit v rozmezí 1-99 minut.

Kompresní regenerační kalhoty Aerify umí vyvinout až neuvěřitelný tlak 240 mmHg a tím zaručit maximální urychlení regenerace, snížit otoky, rychleji odbourat kyselinu mléčnou a toxiny ze svalů. Samotný stupeň tlaku lze nastavovat v 16ti pozvolných úrovních již od 15 mmHg, kdy si opravdu každý vybere, co je pro něj příjemné. Tyto regenerační kalhoty pro sportovce jsou certifikovány jako zdravotnické prostředky a jsou absolutně bezpečné.

Aerify Recovery Boots - kompresní lymfodrenážní kalhoty lze používat po každém tréninku. Při vícefázové přípravě lze používat i několikrát denně. Ideální pomůcka pro všechny sportovce, kteří chtějí své výkonostní hranice stále posouvat. Již dávno se ví, že pouze tvrdý trénink nestačí a stejnou důležitost v dnešním moderním sportu hraje regenerace. S přístrojem Aerify Recovery System se Vám do rukou dostává opravdový pomocník k rychlejší regeneraci, odbourání bolesti a tím i lepším sportovním výsledkům. Pro maximální efekt lymfodrenáže je vhodné používat profesionální přípravek NAQI gel na lymfu.

Tuto svou absolutně mobilní regenerační stanici můžete jednoduše nosit na zádech v praktickém Aerify batohu. V rámci kompletní potréninkové péči si můžete ke svému Aerify kompresním lymfodrenážním kalhotám přikoupit i regenerační kompresní návleky na ruce nebo místo Boots zvolit Aerify Recovery Pants, což je zvýšená verze klasických kalhot, díky které regenerujete i boky a hýždě.

Co vše je součástí Aerify Charge Recovery Pants system - kompresních lymfodrenážních kalhot?

- Aerify Charge Recovery System (ovládací přenosná jednotka)

- Aerify Recovery Pants (kompresní vysoké regenerační návleky na nohy 2ks)

- síťovou nabíječku (během 90 minut nabije baterii na 3 hodinový provoz)

- propojovací hadičky s rychlospojkou (stačí nasunout)

- originální transportní batoh Aerify 

 

Doplňující technické údaje:

Hmotnost jednotky: 1,5kg

Hmotnost celé sady: 4kg

Kapacita baterie: 5000mAh (plně nabitá za 90 minut, až 3 hodiny provozu)

Nabíječka: 110-230V, DC 12.6 V; 2A

Tlak: 15 - 240mmHg

Výkon: 35W

Záruka: 24 měsíců