Aerify Charge Recovery Pants, kompresní lymfodrenážní kalhoty vysoké

Tip
Značka: Aerify
ZDARMAZDARMA 28 900 Kč –8 %
Aerify Charge Pants
28 900 Kč –8 % 26 450 Kč 21 859,50 Kč bez DPH
Na dotaz

Regenerační kompresní lymfodrenážní kalhoty vysoké zahrnující i třísla a část hýždí (Aerify Recovery Pants). Skvělý přenosný regenerační přístroj Aerify Charge Recovery system na dolní končetiny, který urychluje cirkulaci krve a tím pomáhá odplavovat toxiny a laktát. Urychluje regeneraci, snižuje otok a je efektivním nástrojem pro boj proti celulitidě. Dalším benefitem kompresních kalhot je zlepšení mobility a rozsahu pohybu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aerify Recovery Pants májí 8 unikátních kompresních komor a jsou vhodné pro sportovce, kteří uvítají kompresní masáž i v oblasti třísel a hýždí. Aerify Charge Recovery Pants System je doporučován hlavně pro vzpěrače, cyklisty, hokejisty, triatlonisty, vyznavače crossfitu apod. 

Aerify Recovery System je moderní a inteligentní forma regenerace po fyzické zátěži. Přístroj je přenosný a disponuje baterií s kapacitou 5000mA, což Vám poskytne až 3 hodiny velmi intenzivní lymfodrenážní přístrojové masáže dolních končetin. Nové Aerify Charge Recovery Boots mají 8 unikátně tvarovaných vzduchových komor, což je nejvíce z vyráběných regeneračních systémů, tím nabízí opravdu kompletní pečlivou kompresi celých nohou. S novou řídící jednotkou máte na výběr 6 regeneračních programů a 2 pulzní režimy. Regenerujte kdykoliv, kdekoliv a jak dlouho potřebujete, čas terapie lze nastavit v rozmezí 1-99 minut.

Kompresní regenerační kalhoty Aerify umí vyvinout až neuvěřitelný tlak 240 mmHg a tím zaručit maximální urychlení regenerace, snížit otoky, rychleji odbourat kyselinu mléčnou a toxiny ze svalů. Samotný stupeň tlaku lze nastavovat v 16ti pozvolných úrovních již od 15 mmHg, kdy si opravdu každý vybere, co je pro něj příjemné. Tyto regenerační kalhoty pro sportovce jsou certifikovány jako zdravotnické prostředky a jsou absolutně bezpečné.

Aerify Recovery Boots - kompresní lymfodrenážní kalhoty lze používat po každém tréninku. Při vícefázové přípravě lze používat i několikrát denně. Ideální pomůcka pro všechny sportovce, kteří chtějí své výkonostní hranice stále posouvat. Již dávno se ví, že pouze tvrdý trénink nestačí a stejnou důležitost v dnešním moderním sportu hraje regenerace. S přístrojem Aerify Recovery System se Vám do rukou dostává opravdový pomocník k rychlejší regeneraci, odbourání bolesti a tím i lepším sportovním výsledkům. Pro maximální efekt lymfodrenáže je vhodné používat profesionální přípravek NAQI gel na lymfu.

Tuto svou absolutně mobilní regenerační stanici můžete jednoduše nosit na zádech v praktickém Aerify batohu. V rámci kompletní potréninkové péči si můžete ke svému Aerify kompresním lymfodrenážním kalhotám přikoupit i regenerační kompresní návleky na ruce nebo místo Boots zvolit Aerify Recovery Pants, což je zvýšená verze klasických kalhot, díky které regenerujete i boky a hýždě. Rádi Vám poradíme, která varianta Aerify je pro Vás nejlepší.

Zlepšení krevní cirkulace a lymfatického oběhu

Krevní cirkulace je díky intermitentní pneumatické kompresi zlepšována. Lymfatický systém je za pomoci intermitentní pneumatické komprese vytlačován do oběhu, tím se zlepšuje činnost endotelu, který pomáhá produkovat krevní destičky a krvinky. Komprese působí na lymfatický oběh a odvádí škodlivé látky ze svalů a zmírňuje otok a zánět v dané oblasti.

Co vše je součástí Aerify Charge Recovery Pants system - kompresních lymfodrenážních kalhot?

- Aerify Charge Recovery System (ovládací přenosná jednotka)

- Aerify Recovery Pants (kompresní vysoké regenerační návleky na obě nohy)

- síťovou nabíječku (během 90 minut nabije baterii na 3 hodinový provoz)

- propojovací hadičky s rychlospojkou (stačí nasunout)

 

 

Doplňující technické údaje:

Hmotnost jednotky: 1,5kg

Hmotnost celé sady: 4kg

Kapacita baterie: 5000mAh (plně nabitá za 90 minut, až 3 hodiny provozu)

Nabíječka: 110-230V, DC 12.6 V; 2A

Tlak: 15 - 240mmHg

Výkon: 35W

Záruka: 24 měsíců

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 12.7.2023
Zatím nejlepší kompresní kalhoty. Zkoušel jsem v klubu jiné značky, ale tyhle Aerify jsou vysoké až do pasu, což je pro mě obrovská výhoda. Zkracují se mi hamstringy a "normální" kalhoty končí v tříslech, tohle mi opravdu pomáhá. Kombinuji s klasickou masáží po tréninku.
5
L Avatar autora | 8.9.2022
Dobře zpracované, ovládání pro blbce a efekt perfektní. Max. spokojenost