Aerify Standard, kompresní lymfodrenážní kalhoty

ZDARMAZDARMA
Aerify Standard Recovery System
24 900 Kč 20 578,51 Kč bez DPH
Na dotaz

Skvělý regenerační přístroj Aerify Standard Recovery system na dolní končetiny, který urychluje cirkulaci krve a tím pomáhá odplavovat toxiny a laktát. Urychluje regeneraci, snižuje otok a je efektivním nástrojem pro boj proti celulitidě. Dalším benefitem kompresních kalhot je zlepšení mobility a rozsahu pohybu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompresní kalhoty Aerify Standart napomáhají nejen sportovcům odvádět laktát, kyseliny a další odpadní látky ze svalů, čímž dochází k lepší cirkulaci krve. Dále zlepšují žilní cirkulaci a jsou vhodné pro osoby trpící otoky nebo rizikem hluboké žilní trombózy. Regenerace s Aerify je snadná, nasaďte si kalhoty, vyberte jeden ze šesti programů, nastavte dobu trvání, intenzitu komprese a relaxujte.

Kompresní kalhoty Aerify Standart v kombinaci s intermitentní pneumatickou kompresí mají pozitivní dopad na cirkulaci krve a lymfatický oběh. Dalším benefitem kompresních kalhot je zlepšení mobility a rozsahu pohybu. Aerify obsahují šest regeneračních módů. Módy A, B a C jsou určené pro intenzivní regeneraci a módy D, E a F jsou určené pro klidnou relaxaci. Aerify nabízí šestnáct úrovní intenzity komprese od 15 do 240 mmHgOsm vzduchových komor zajišťuje kompletní regeneraci celé dolní končetiny. Každá komora je individuálně nastavitelná a díky tomu je možné předejít lokální bolesti. Aerify kompresní kalhoty nesnižují jen zdravotní rizika, ale také napomáhají sportovcům docílit lepších výsledků a rychleji dosáhnout cílů. 

 

 

7 důvodů proč si koupit právě Aerify Standard Recovery System?

  • Zlepšují cirkulaci krve
  • Urychlují regeneraci svalů
  • Zlepšují sportovní výkon
  • Snižují otok a zánět
  • Pomáhají odvádět laktát
  • Pomáhají tělu zbavovat se toxinů
  • Bojují proti celulitidě

Pro maximální efekt lymfodrenáže je vhodné používat profesionální přípravek NAQI gel na lymfu.

 

Co vše je součástí Aerify Standard - kompresní lymfodrenážní kalhoty?

- Aerify Standard (nepřenosná ovládací jednotka)

- kompresní regenerační návleky na nohy vysoké (Pants) 1ks

- síťový adaptér

- propojovací hadičky s rychlospojkou 

- návod

 

 

Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: