Aerify Standard, kompresní lymfodrenážní kalhoty

25 hodnocení
Značka: Aerify
ZDARMAZDARMA
Aerify Standard Recovery System
24 900 Kč 20 578,51 Kč bez DPH
Na dotaz

Skvělý regenerační přístroj Aerify Standard Recovery system na dolní končetiny, který urychluje cirkulaci krve a tím pomáhá odplavovat toxiny a laktát. Urychluje regeneraci, snižuje otok a je efektivním nástrojem pro boj proti celulitidě. Dalším benefitem kompresních kalhot je zlepšení mobility a rozsahu pohybu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompresní kalhoty Aerify Standart napomáhají nejen sportovcům odvádět laktát, kyseliny a další odpadní látky ze svalů, čímž dochází k lepší cirkulaci krve. Dále zlepšují žilní cirkulaci a jsou vhodné pro osoby trpící otoky nebo rizikem hluboké žilní trombózy. Regenerace s Aerify je snadná, nasaďte si kalhoty, vyberte jeden ze šesti programů, nastavte dobu trvání, intenzitu komprese a relaxujte.

Kompresní kalhoty Aerify Standart v kombinaci s intermitentní pneumatickou kompresí mají pozitivní dopad na cirkulaci krve a lymfatický oběh. Dalším benefitem kompresních kalhot je zlepšení mobility a rozsahu pohybu. Aerify obsahují šest regeneračních módů. Módy A, B a C jsou určené pro intenzivní regeneraci a módy D, E a F jsou určené pro klidnou relaxaci. Aerify nabízí šestnáct úrovní intenzity komprese od 15 do 240 mmHgOsm vzduchových komor zajišťuje kompletní regeneraci celé dolní končetiny. Každá komora je individuálně nastavitelná a díky tomu je možné předejít lokální bolesti. Aerify kompresní kalhoty nesnižují jen zdravotní rizika, ale také napomáhají sportovcům docílit lepších výsledků a rychleji dosáhnout cílů. 

 

 

7 důvodů proč si koupit právě Aerify Standard Recovery System?

  • Zlepšují cirkulaci krve
  • Urychlují regeneraci svalů
  • Zlepšují sportovní výkon
  • Snižují otok a zánět
  • Pomáhají odvádět laktát
  • Pomáhají tělu zbavovat se toxinů
  • Bojují proti celulitidě

Pro maximální efekt lymfodrenáže je vhodné používat profesionální přípravek NAQI gel na lymfu.

 

Co vše je součástí Aerify Standard - kompresní lymfodrenážní kalhoty?

- Aerify Standard (nepřenosná ovládací jednotka)

- kompresní regenerační návleky na nohy vysoké (Pants) 1ks

- síťový adaptér

- propojovací hadičky s rychlospojkou 

- návod

 

 

Záruka: 24 měsíců