Aerify Recovery Boots - kompresní lymfodrenážní kalhoty

Novinka
Značka: Aerify
ZDARMAZDARMA
aerify kompresní lymfodrenážní kalhoty
24 300 Kč 20 082,64 Kč bez DPH
Na dotaz

Skvělý přenosný systém Aerify Recovery System pro rychlejší a účinnou regeneraci kdekoliv a kdykoliv. Tato sada obsahuje přenosnou řídící jednotky a návleky na dolní končetiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aerify Recovery System je moderní a inteligentní forma regenerace po fyzické zátěži. Přístroj je přenosný a disponuje baterií s kapacitou 5000mA, což Vám poskytne až 3 hodiny velmi intenzivní lymfodrenážní přístrojové masáže dolních končetin. Nové Aerify Charge Recovery Boots mají 8 unikátně tvarovaných vzduchových komor, což je nejvíce z vyráběných regeneračních systémů, tím nabízí opravdu kompletní pečlivou kompresi celých nohou. S novou řídící jednotkou máte na výběr 6 regeneračních programů a 2 pulzní režimy. Regenerujte kdykoliv, kdekoliv a jak dlouho potřebujete, čas terapie lze nastavit v rozmezí 1-99 minut.

Kompresní regenerační kalhoty Aerify umí vyvinout až neuvěřitelný tlak 240 mmHg a tím zaručit maximální urychlení regenerace, snížit otoky, rychleji odbourat kyselinu mléčnou a toxiny ze svalů. Samotný stupeň tlaku lze nastavovat v 16ti pozvolných úrovních již od 15 mmHg, kdy si opravdu každý vybere, co je pro něj příjemné. Tyto regenerační kalhoty pro sportovce jsou certifikovány jako zdravotnické prostředky a jsou absolutně bezpečné.

Aerify Recovery Boots - kompresní lymfodrenážní kalhoty lze používat po každém tréninku. Při vícefázové přípravě lze používat i několikrát denně. Ideální pomůcka pro všechny sportovce, kteří chtějí své výkonostní hranice stále posouvat. Již dávno se ví, že pouze tvrdý trénink nestačí a stejnou důležitost v dnešním moderním sportu hraje regenerace. S přístrojem Aerify Recovery System se Vám do rukou dostává opravdový pomocník k rychlejší regeneraci, odbourání bolesti a tím i lepším sportovním výsledkům. Pro maximální efekt lymfodrenáže je vhodné používat profesionální přípravek NAQI gel na lymfu.

Tuto svou absolutně mobilní regenerační stanici můžete jednoduše nosit na zádech v praktickém Aerify batohu. V rámci kompletní potréninkové péči si můžete ke svému Aerify kompresním lymfodrenážním kalhotám přikoupit i regenerační kompresní návleky na ruce nebo místo Boots zvolit Aerify Recovery Pants, což je zvýšená verze klasických kalhot, díky které regenerujete i boky a hýždě.

Co vše je součástí Aerify Recovery Boots - kompresní lymfodrenážní kalhot?

- Aerify Charge Recovery System (ovládací přenosná jednotka)

- Aerify Recovery boots (kompresní regenerační návleky na nohy 2ks)

- síťovou nabíječku (během 90 minut nabije baterii na 3 hodinový provoz)

- propojovací hadičky s rychlospojkou (stačí nasunout)

- originální transportní batoh Aerify lze přikoupit zvlášť včetně ostatních kompresních návleků

 

Doplňující technické údaje:

Hmotnost jednotky: 1,5kg

Hmotnost celé sady: 4kg

Kapacita baterie: 5000mAh

Nabíječka: 110-230V, DC 12.6 V; 2A

Tlak: 15 - 240mmHg

Výkon: 35W

Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: