Aerify Fly, kompresní lymfodrenážní přístroj na lýtka

Novinka
Značka: Aerify
ZDARMAZDARMA 6 990 Kč –7 %
aerify fly lytko
6 990 Kč –7 % 6 490 Kč 5 363,64 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Lýtka jsou často nazývána „druhým srdcem“, protože lýtkové svaly pumpují žilní krev zpět do srdce. Žíly v lýtku fungují jako zásobárna krve, kterou v určitém okamžiku tělo nepotřebuje v oběhu. Cílená dynamická kompresní masáž lýtek pomocí Aerify Fly zvyšuje prokrvení celé dolní končetiny a pomáhá k přirozeným regeneračním procesům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ulevte vašim lýtkům, pomocí dynamické komprese

Kompresní přístroj Aerify Fly je stvořen pro lýtkové svaly a zmírňuje bolest celé dolní končetiny. Přístroj Aerify Fly využívá pneumatický kompresor k vytvoření dynamické kompresní masáže pro lýtkové svaly. Postupným tlakem v různých komorách návleků se zvyšuje cirkulace krve v nohách, což pomáhá rychleji se zotavit z aktivního sportovního výkonu. Pneumatická komprese se používá k zlepšení krevní cirkulace a účinnosti lymfatického systému. Tímto způsobem se stimuluje činnost endotelu, který produkuje krevní destičky a krvinky. Komprese pomáhá rovněž odvádět škodlivé látky ze svalů a snižovat otoky a záněty v dané oblasti.

Nastavte si úroveň tlaku podle vašich potřeb

Aerify Fly nabízí tři úrovně tlaku: Stiskněte tlačítko pro nastavení tlaku a vyberte si mezi úrovněmi komprese – minimální (120 mmHg), střední (180 mmHg), maximální (240mmHg). Volba úrovně komprese je čistě subjektivní a závisí na různých faktorech jako je obvod lýtka, tolerance komprese, bolestivost svalů atd. Vyberte si úroveň komprese, která je vám nejpříjemnější. Komprese by měla být pevná, ale ne bolestivá. Délka terapie je 20 minut, což je doporučená doba aplikace. Nicméně je možné terapii opakovat 2x i víckrát, dokud je kompresní masáž příjemná.

Účinná kombinace kompresní terapie a tepla! 

Aerify Fly mají integrované topné těleso, které pomáhá maximalizovat účinky kompresní masáže. Teplo přirozeně zvyšuje oběh a může pomoci ke zlepšení regenerace těla. Stiskněte tlačítko pro přepínání teploty a vyberte si ze třech úrovní: + 45°C, + 50°C, + 55°C. Je také možné úplné vypnutí tepla, pokud teplo není potřeba nebo pokud je vám nepříjemné. Ve výchozím nastavení je nastavena teplota na + 45°C.

Technické parametry

  • Váha: 0,6 kg (jeden návlek)
  • Velikost: 36 x 11 x 16 cm
  • Úroveň tlaku: 120-240 mmHg
  • Doba nabití: 4h
  • Baterie: 2500mAh
  • Výdrž baterie: až 3h (bez využití tepelné funkce), až 1,5h ( s využitím všech funkcí)

Obsah balení  

  • Kompresní návleky Aerify Fly 
  • Přenosný sáček
  • Nabíjecí adaptér USB - C
  • Manuál 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: