Temtex

TEMTEX je značka kinesio tapu od jihokorejské společnosti Towatek Korea Co., Ltd. Tato firma byla založen v roce 1995 jako dceřiná společnost japonského Towatechnos. Během 20ti let, kdy působí tato společnost na světovém trhu, dodává Towatek svoje kinesio tapy zákazníkům do celého světa.

Nejprve se společnost Towatek prezentovala jako výhradní distributor a zástupce Kinesio Japan Ltd. pro Korejský trh a až poté začala s vlastní výrobou kinesio tapů nejvyšší kvality. V roce 2002 vyvinula nezávisle společnost Towatek Korea Co., Ltd. TEMTEX kinesiology tape. Nejpoužívanější tejpovací páska v České republice. 

Wellea Europe Vám dodává na český trh pouze kvalitní značkové tejpy Temtex z oficiální distribuce pro ČR.

Trápí vás často bolesti zad? Máte problémy s bolestí kolene? Máme pro vás řešení! Vyzkoušejte taping, který vám pomůže vyřešit tyto problémy. Taping barevnými pružnými páskami, které se nazývají kinesio tejpovací pásky, je v dnešní době čím dál tím více oblíbenou a využívanou terapií. Kinesio taping má tak široké využití, protože se dá používat na všechny svaly lidského těla. Tento druh tapingu je již standartně využíván ve sportovním lékařství a stále více využívají jeho pozitivní léčivé účinky rehabilitace k terapii při poruchách pohybového aparátu naší populace. Metoda kinesiotapingu využívá již zmíněné kinesio tapy, což jsou elastické tejpy (100% bavlna), které mají vlastnosti blížící se vlastnostem lidské kůže. To znamená, že kinesio tepy jsou prodyšné, roztažitelné až na 160% původní délky, díky těmto vlastnostem umožňuje kinesiotaping postiženému svalu pohyb, nijak neomezuje cirkulaci krve a lymfy. Taping je využíván jako funkční podpora v prevenci zranění, po prodělaných úrazech, v léčbě akutních i chronických stavů. Jestli máte jakýkoliv problém, navštivte rehabilitaci REHASPORT, kde tento speciální taping provádějí odborně vyškolení fyzioterapeuté.

9 položek celkem
Nůžky na tejpy - Kretzer Solingen
379 Kč

Speciální velmi ostré nůžky na tejpy Vám usnadní práci při tejpování.

82120
TEMTEX CROSS TAPE, BÉŽOVÝ
290 Kč

Temtex Cross tape je neelastická mřížka s různými rozměrem, která se lepí na tzv. spoušťové body (Trigger Points). Temtex Cross tape může vyřešit svalové, ale i cévní problémy. 

A-TYPE
TEMTEX kinesio tape Classic XL, modrá tejpovací páska 5cm x 32m- ekonomické balení
1 469 Kč

Oblíbená tejpovací páska Temtex v modré barvě v ekonomickém balení 5 cm x 32 m.

TKT-XL 005
TEMTEX kinesio tape Classic, béžová tejpovací páska 2 x 2,5cm x 5m
273 Kč

Nejprodávanější tejpovací páska v ČR Temtex tape v šíři 2,5 cm a návinem 5 m. Barva tejpu je béžová a v balení jsou 2 ks Temtex tape 2,5 cm.

TKT-001
TEMTEX kinesio tape Classic, béžová tejpovací páska 5cm x 32m- ekonomické balení
1 469 Kč

Oblíbená tejpovací páska Temtex v tělové barvě v ekonomickém balení 5 cm x 32 m.

TKT-XL 003
TEMTEX kinesio tape Classic, béžová tejpovací páska 7,5cm x 5m
338 Kč

Oblíbená tejpovací páska Temtex v tělové barvě a šíři 7,5 cm.

TKT-004
Tejpovací páska Temtex classic 5cmx5cm všechny barvy
273 Kč –14 %
234 Kč

Tejpovací páska Temtex Classic 5 cm x 5m v různých barevných provedení.

TKT-005
Temtex Tourmaline 5cmx5cm
293 Kč –11 %
259 Kč

Tejpovací páska Temtex Tourmaline 5 cm x 5 m v různých barevných provedení.

TKT-105
Výhodná sada na tejpování
1 174 Kč

Startovací sada na tejpování, 3xtejp, nůžky, literatura za zvýhodněnou cenu.

SST-749

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem