Mueller Sports Medicine, Strana 9

 

Mueller Sports Medicine, Inc., je americká rodinná firma, založená v roce 1961 lékárníkem Curtem Muellerem. Jednoho dne dostal Curt při práci v lékárně svého otce zajímavý nápad. Jako bývalý aktivní basketbalista měl četné zkušenosti s úrazy při sportu a věděl, že dlouhé doby rekonvalescence brzdí sportovce v jejich aktivním sportování. Vzpomněl si na několik spoluhráčů z univerzitního týmu, kterým přímo zranění zhatilo plány na profesionální kariéru. Uvědomil si, že nabídka ochranný prostředků či pomůcek pro sportovce je velice úzká a v žádném případě nesplňuje skutečné požadavky sportovců. Spojil tedy své znalosti sportu, lidského těla a pustil se do vlastního vývoje i výroby produktů, které měly sloužit převážně sportovcům k ochraně před zraněními a zvýšit jejich výkonnost. Začal používat i nový termín "sportovní lékařství"a tak se zrodilo nové průmyslové odvětví a on se stal skutečným průkopníkem v oblasti ochrany sportovců před zraněním. V roce 1970 již nebylo možné se věnovat více činnostem na 100% a proto Curt Mueller pověsil svůj lékárenský plášť na hřebíček. Od této chvíle se Mueller Sports Medicine stal opravdovým pojmem ve sportovním lékařství. Již celá desetiletí se sportovci po celém světě mohou spolehnout na výrobky značky Mueller. V nabídce jsou kvalitní produkty pro profesionály i rekreační sportovce. Kompletní sortiment pouze originálních produktů z oficiálního dovozu nakoupíte v našem obchodě. Mueller vyrábní špičkové bandáže, ortézyfixační tejpy, lepidla, odstraňovače tejpůpodtejpy a mnoho dalších zajímavých produktů pro sportovní medicínu.

111 položek celkem
MUELLER Tape and Tuffner® Remover, odstraňovač tejpů, malý
359 Kč

MUELLER Tape & Tuffner Remover je nejlepší netoxický odstraňovač tejpů na trhu. Má příjemnou citrusovou vůni, obsahuje aloe vera a lanolin.  

200500
MUELLER Tape Cutter Economy, řezák na tejpy
299 Kč

Umělohmotný řezák na fixační i kinesio tejpy.

200201
MUELLER Tennis Elbow Support w/Gel Pad, loketní bandáž, uni
525 Kč

Nastavitelná bandáž na loket pro úlevu od bolesti a odstranění problémů souvisejících s tzv. tenisovým loktem.

70207
MUELLER Tennis Elbow Support, bandáž na loket
449 Kč

Nastavitelná bandáž na loket snižující bolesti při tzv. tenisovém lokti.

819
Mueller The ONE Ankle Brace Premium, ortéza na kotník
1 450 Kč

Mueller The ONE Ankle Brace je skvělá ortéza při rehabilitaci vyvrtnutích a převrácených kotníků nejen při sportovních úrazech. Bezpečné a pevné stažení pomáhá podpořit kotník...

48882
2372 mueller thigh support bandaz na stehno uni
749 Kč

Omotávací bandáž na suchý zip Mueller Thigh Support je ideální na natažené čtyřhlavé nebo zadní stehenní svaly. Můžeme jí použít i na zahřátí svalů před sportovním výkonem....

4491
Mueller Tuffner Quick Drying Spray
379 Kč

Rychleschnoucí lepidlo Mueller Tuffner Quick Drying Spray nedráždí pokožku a má silnou přilnavost. Mueller Tuffner Quick Drying Spray je tou nejlepší volbou pro sportovce.

170210
MUELLER Wonder Wrap™ , speciální pružný obvaz, 7,6cm x 70,1cm
315 Kč

Extra silný elastický obvaz nabízí širokú škálu možného použití. Je prodyšný, odolný a lze ho použít téměr na všechny části těla. 

4590
MUELLER Wonder Wrap™, speciální pružný obvaz, 7,6cm x 140,2cm
478 Kč

Extra silný elastický obvaz v rozměru 7,6 cm x 140,2 m.

4591
MUELLER Wrist Sleeve, zápěstní návlek
389 Kč

Jednoduchý návlek na zápěstí z příjemné neoprénové směsi pro zpevnění lehce naražených, natažených a artritických zápěstí. 

400
MUELLER Wrist Support Wrap, zápěstní bandáž
399 Kč –12 %
349 Kč

MUELLER Wrist Support Wrap, zápěstní bandáž   Ovinovací bandáž na zápěstí, která je ideální pro zpevnění a podporu funkce mírně zraněného zápěstí, nebo v závěrečné fázi...

4505
Mueller X-Stay Wrist Stabilizer, ortéza na zápěstí
849 Kč

Ortéza Mueller X-Stay poskytuje plnou podporu pro zraněná nebo slabá zápěstí. Je vyrobena z prodyšných a lehkých materiálů, je vhodná na pravé i levé zápěstí.

62028

Stránka 9 z 10 - 111 položek celkem