PHARMA Parafín na zábaly, perličky, 52°C, 1 kg

Akce Tip
49 hodnocení
249 Kč –8 %
parafín zeshora (2)
249 Kč –8 % 229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Na dotaz

Hypoalergenní parafín na zábaly s ideálním bodem tání 52°C. Čistý kosmetický parafín ve formě perliček pro snadné doplnění parafínové vaničky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PHARMA Parafín na zábaly, perličky, 52°C, 1 kg

 
Terapeutický parafín vysoké kvality s bodem tání 52 °C. Tento typ čistého bílého parafínu se aplikuje v tekuté formě jako parafínový zábal na ruce/nohy nebo jako lokální tělový zábal. Parafín lze naředit s parafínovým olejem pro dosažení ideální terapeutické parafínové směsi. Parafín se rozpouští v parafínových vaničkách, parafínových lázních nebo v kombinovaných ohřevových přístrojích. Nahřátý kosmetický vosk působí do nejhlubších vrstev pokožky, důkladně prohřívá a uvolňuje zatuhlé svalstvo. Kromě pozitivních účinků při léčbě pohybového aparátu, je parafín velmi přínosný i v oblasti kosmetiky. Parafín má pozitivní účinek proti tvorbě vrásek a zároveň je pokožka po aplikaci parafínového zábalu výborně připravená na nanesení dalších kosmetických přípravků.
 
Použití v parafínové vaničce: 
Oddělte perličky parafínu ještě před otevřením plastového balení. Sejměte víko z parafínové vaničky a vysypte požadované množství perličkového parafínu do ohřevového přístroje. Teplotu tání i tuhnutí lze regulovat přilitím parafínového oleje v poměru 1:10. Platí všeobecné pravidlo: čím více parafínového oleje přidáte, tím delší dobu zůstane parafín v aplikovatelné formě pro zábaly. Čím více parafínového oleje dáte do parafínu, tím více bude i tzv. mazlavější. To není vždy žádoucí. Proto buďte opatrní. Dávkování parafínového oleje se musí zvážit dle typu a požadavků na terapie.
 
Dávkování parafínového oleje: 
Pakliže se vám bude tvořit na povrchu lázně tenká struska parafínu, můžete přidat parafínový olej v poměru 1:10 nebo můžete opatrně zvýšit ohřev např. o 1 – 2 °C.
 
Účinky parafínu:
- uvolňuje svaly a klouby
- zlepšuje krevní oběh a prokrvení
- blahodárně působí i na nervovou soustavu
- připraví pokožku na aplikaci dalších kosmetických přípravků

Doplňkové parametry

Kategorie: PARAFÍN
Balení:: 1kg
Kód produktu: 482-1
Ks v kartonu: 1
Typ: hypoalergenní

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora Nižší bod tání parafínu pro senzitivní pokožku 30.9.2019 17:05
Máte někdo zkušenost s ředěním parafínového granulátu - parafínových perliček? Tento parafín je super, ale máme na tu klienta, který by potřeboval teplotu, tak do 50ti stupňů. Parafínku máme s termostatem tu verzi Profi, vše funguje jak má a zajímá mě, jestli jde upravit teplota aplikace nebo musím koupit tady i ten parafín s nižším bodem tání? Díky Lida M.