Ortéza na kotník, Strana 2

Nejprodávanější

15 položek celkem
Mueller adjust to fit plantar fasciitis night support welleaCZ
Novinka
749 Kč

Nastavitelná podpora nohy při potížích s plantární fascií, která pomáha snižovat svalové napětí, zánět a bolesti paty.

6608
MUELLER Plantar Fasciitis Arch Support, podpora klenby
382 Kč

MUELLER Plantar Fasciitis Arch Support, podpora klenby Tato jedinečná speciální pomůcka je vyrobena ze super měkké neoprenové pěny, podobné textilii. Aplikuje se jednoduše...

6427
Mueller The ONE Ankle Brace Premium, ortéza na kotník
Novinka
1 450 Kč

Mueller The ONE Ankle Brace je skvělá ortéza při rehabilitaci vyvrtnutích a převrácených kotníků nejen při sportovních úrazech. Bezpečné a pevné stažení pomáhá podpořit kotník...

48882

Ortéza na kotník lze používat jako preventivní pomůcka při sportovní aktivitě nebo k redukci následků již vzniklého poranění. Cca 85% všech poranění kotníků jsou natažené nebo přetržené vazy. Pro opravdu kvalitní ochranu kotníku před výronem je nutné používat pouze kvalitní ortézu na kotník. V naší nabídce naleznete i speciální kotníkové ortézy, které jsou vyrobeny přímo pro různé sporty. Ortézy na kotník Mueller Sports Medicine jsou uzpůsobeny různým specifikacím např. na obuv, zátěž nebo povrch, kde se sportovní aktivita provozuje.

 

Historie značky Mueller Sports Medicine

Mueller Sport Medicine, Inc. je americká značka léčebných sportovních potřeb, která vznikla v roce 1961 a založil ji Curt Mueller. Jako jedna z prvních firem na světe se začala zabývat vývojem, výrobou a následnou distribucí sportovních lékařských pomůcek. Jejím cílem bylo a do dneška je, aby jednotlivé produkty, které vyrábí, byly co nejkvalitnější, nejlepší a nejúčinější, přesto však dostupné všem zákazníkům, nikoliv jen těm zámožnějším. Curt Mueller byl syn lékárníka a také velký nadšený sportovec (vrcholově hrál basketbal), tudíž mohl spojit své znalosti z obou oborů a vytvořit tak jedinečné produkty, které splňují skutečné požadavky sportovců.  Od roku 1970 se začala firma rychle rozvíjet a dostávala se čím dál více do podvědomí statisíců sportovců po celém světě. Ti se začali na značku Muller spoléhat a dodneška ji s úspěchem používají stále. Muller se od začátku až do současnosti drží mezi špičkovými technologickými výrobci produktů sportovní medicíny. Neustále vymýšlí nové a inovativní výrobky, které pomohou nejen sportovcům, ale i obyčejným lidem při úrazech, nemocech nebo operacích pohybového či svalového aparátu atd.. Má několik významných patentovaných inovací, které řadí značku Mueller mezi TOP výrobce produktů sportovní medicíny.

Nabídka nejnovějších kotníkových ortéz

Mueller The ONE© Ankle Brace

Unikátní kotníková ortéza Mueller The ONE© nabízí maximální ochranu pro inverzní či everzní distorzi. Díky ní získá kotník při pohybu jistotu a stabilitu a bude mít maximální oporu a ochranu. Ortéza je navržena tak, aby byla co nejpohodlnější a měla nový design, ale přesto byla co nejúčinější. Její konstrukci tvoří patentované triaxiální kloubové závěsy, které jsou doplněny flexibilními pružinami (ty mohou být ocelové nebo plastové) s vyztuženým pouzdrem. To zaručuje, že ortéza nikam neklouže a zůstává ne svém místě. Mikrobický štít omezuje zápach a skvrny, vzniklé nošením. Ortéza je lehká a prodyšná, tudíž jí lze nosit skoro v každé botě. U těchto ortéz se nerozlišuje pravá či levá noha (rozlišuje se, ale vnitřní a vnější kotník, podle typu úrazu a následném zafixování ortézou) a však záleží na velikosti nohy a poté i na velikosti ortézy. Mueller The ONE© Ankle Brace ortéza je bez latexu a bez neoprenu, což ocení hlavně alergici.

MUELLER Lite™ Ankle Brace

Plastová, kotníková ortéza s pohyblivým kloubem zaručuje vysoký stupeň ochrany při prevenci či poranění nebo úrazu kotníku. Dokáže kloubu ulevit a zmírní jeho bolest. Dostatečná podpora je zajištěna flexibilními pružinami, dále vyztuženým pouzdrem a ještě systémem kompresních pásků, které dokáží vytvářet léčebné teplo sloužící k rychlejšímu zahojení poranění. Plastová konstrukce se dvěma čepy zajišťuje přirozený předozadní pohyb a cit ve špičce nohy. Ortéza je vhodná do každé boty neboť má štíhlé provedení a tvrdý plášť. MUELLER Lite™ Ankle Brace je vhodná na většinu sportů (volejbal, basketbal, atd.), což by mohli ocenit hlavně aktivní a vrcholoví sportovci. Ortéza se nerozlišuje na pravou či levou a její velikost je univerzální. Ortéza má ještě jeden fixační suchý zip, který ji udrží na místě, aby nikam neklouzala.