cosiMed masážní olej Ayurveda Tridosha - 250 ml

734 Kč 606,61 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Exklusivní masážní olej pro Ajurvédu, pro všechny typy životní síly je tu Tridosha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný přírodní masážní olej Ayurveda Tridosha je namíchán dle požadavků učení Ayurveda. V doslovném překladu znamená Áyurveda „životní moudrost“ nebo „životní věda“. Jde o termín s indického Sanskritu a je tvořen slovy Ayus (život) a Veda (vědomost). 
Dosha je klíčový koncept v této bájné medicíně a popisuje tři odlišné životní energie Vatu, Pittu a Kaphu. Každý Ayurvédský masážní olej cosiMed je určen pro jeden z typů životní energie. Olej Tridosha kombinuje všechny tři životní energie a je určen pro všechny typy. cosiMed masážní olej Ayurveda Tridosha je balen do sklěněných tmavých lahví, aby co nejdéle byla uchována jeho síla. Sluneční paprsky jsou nežádoucí a mohou ovlivnit kvalitu produktu. Učení Ayurvedy není obyčejná masáž, jak je často prezentováno. Nepoužívejte proto laciné náhražky balené v plastu a pořiďte si pravý olej pro Ayurvedu. 


Ájurvéda je sanskrtské slovo a znamená vědění o životě. Je to systém tradičního indického lékařství praktikovaný i v jiných zemích, včetně České republiky, jako systém alternativní a komplementárnímedicíny. Nejstarší literatura o ájurvédě pochází již z védského období v Indii. Nejvlivnější díla jsou Sušruta samhitá a Čaraka samhitá, které ovlivňují tradiční lékařství i v tomto období. Ájurvédští praktičtí lékaři používají ájurvédské bylinné preparáty a ájurvédské léčebné metody při lehkých onemocněních a chorobách. V západním světě se ájurvéda stala alternativním léčebným způsobem.

Doplňkové parametry

Kategorie: MASÁŽE
Kód produktu: 30096
Ks v kartonu: 6
Objem: 250ml
Typ: přírodní
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: