TriggerPoint MBX®Massage Ball, masážní míček

579 Kč 478,51 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

TriggerPoint MBX® masážní míček poskytuje intenzivní kompresi hlubokých tkání pro maximální úlevu od bolesti. Je navržený tak, aby kopíroval tlak lokte masážního terapeuta, je ideální pro zacílení extrémního nepohodlí v izolovaných oblastech, jako jsou lýtka, piriformis a prsní svaly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TriggerPoint MBX® masážní míček nabízí extra pevný povrch pro intenzivní úlevu svalů. MBX, navržený tak, aby kopíroval tlak lokte masážního terapeuta, má velkou plochu, která poskytuje jedinečnou schopnost uvolnit bolest v sevřených ramenech, kyčlích a tříslech. Je ideální pro zacílení extrémního nepohodlí v izolovaných oblastech, jako jsou lýtka, piriformis a prsní svaly.

Lehký, omyvatelný a protiskluzový MBX je ideální pro použití doma, v tělocvičně nebo na cestách. TriggerPoint umožňuje lidem všech životních stylů pohybovat se a cítit se lépe.

TriggerPoint navrhuje a vyvíjí inovativní nástroje pro masážní terapii, které napodobují dotek rukou terapeuta – díky čemuž jsou jejich pěnové válečky, ruční válečky, masážní tyčinky a míčky ideální pro jednotlivce všech věkových kategorií, velikostí a sportovních schopností.

  • Extra pevný pro agresivní hloubkovou kompresi a úlevu od bolesti
  • Ideální pro intenzivní aplikaci na malé plochy, jako jsou lýtka, piriformis a prsní svaly
  • Podporuje průtok krve a kyslíku pro zlepšení celkového pohybu, rozsahu pohybu a výkonu
  • Pěnový povrch se snadněji čistí a je hygieničtější než hadřík
  • Průměr 2,6 palce (6,6 cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: