SKLZ Targeted Massage Ball, masážní míček

475 Kč 392,56 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Masážní míček SKLZ Targeted Massage Ball je perfektní masážní pomůckou pro uvolnění spoušťových bodů, stimuluje oběh a snižuje svalové napětí, průměr 13 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Namožené klouby, svalové uzly a svalové napětí Vás mohou zpomalit. To je důvod, proč masážní míč o průměru 13 cm nabízí jedinečnou strukturu a ideální pevnost pro stimulaci oběhu. Voděodolný, snadno čistitelný a přenosný, tento všestranný masážní míček je nezbytný pro udržení celkového tělesného zdraví.

  • Výrazná struktura stimuluje oběh a uvolňuje bolest spojenou s napětím
  • Masážní míček o průměru 13 cm je ideální pro cílení na velké svaly prostřednictvím masáže hlubokou tkáňovou kompresí
  • SKLZ Targeted Massage Ball vytváří optimální tlak k rozbíjení svalových uzlů a obnovení pohyblivosti
  • Přenosný a snadno použitelný
  • Voděodolný a snadno čistitelný

Textura a cílená masáž

Perfektní pro udržení celkového tělesného zdraví a uvolnění spoušťových bodů. Tento masážní míč představuje jedinečnou speciálně navrženou strukturu, která pomáhá stimulovat oběh a snižovat napětí a nepohodlí.

Velikost přesně pro svaly

Jeho průměr 13 cm znamená, že masážní míč má ideální velikost pro dosažení téměř jakékoliv svalové skupiny a snadno zapadne do Vašeho tréninku nebo cestovního vaku. Navíc je voděodolný a snadno se čistí.

Správný tlak

Navržený s ideální pevností poskytuje masážní míček optimální tlak potřebný pro rozbití svalových uzlů, stimuluje oběh a pomáhá obnovit pohyblivost Vašich svalů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: