Spophy Air Recovery Boots, kompresní regenerační kalhoty

23 400 Kč –14 %
Spophy Air Recovery Boots, kompresní regenerační kalhoty
23 400 Kč –14 % 19 900 Kč 16 446,28 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Kompresní regenerační kalhoty Spophy Air Recovery Boots představují možnost regenerace na nejvyšší úrovni. Jsou účinné a zároveň jednoduché na použití. Lze je lehce přenášet a jsou nenáročné na údržbu, univerzální velikost.

Detailní informace

Velikost: Standard
Na dotaz
23 400 Kč
19 900 Kč
16 446,28 Kč bez DPH
Velikost: Large
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do: 19.6.2024
23 400 Kč
19 900 Kč
16 446,28 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Kvalitnější regenerace, rychlejší návrat po zranění a vyšší výkon. To jsou cíle nejen mnoha sportovních terapeutů, ale hlavně jejich klientů, profesionálních i volnočasových sportovců, kteří neustále hledají nové způsoby a technologie, jak se stát lepšími. Spophy Air Recovery Boots představují revoluční možnost regenerace na té nejvyšší úrovni. Vše v pohodlí Vašeho domova nebo ordinace.

Vlastnosti Spophy Air Recovery Boots

 • Výkonné a zároveň přenosné
 • Vestavěná rychlodobíjecí lithiová baterie s výdrží až 3 hodiny – použijte kdekoli a kdykoli
 • Šest nafukovacích komor, šest masážních programů s šestnácti stupni intenzity
 • Nastavitelný tlak komprese již od 30 až do 240 mmHg
 • Rychlejší regenerace, snížení svalové bolesti, dřívější návrat po zranění
 • Kvalitní, lehce omyvatelné materiály
 • Zažijte pocit jako vrcholový sportovec
 • Probuďte v sobě šelmu

Užijte si dynamickou a silnou masáž s kompresními kalhotami Spophy Air Recovery. Spophy Air Recovery Boots jsou vysoce účinné, ale zároveň jednoduché na použití. Vyžadují pouze minimální prostor na transport. Obsahují vestavěnou dobíjecí lithiovou baterii, takže je možné kalhoty využívat kdekoli a kdykoli. Jednoduše kalhoty nasaďte, zvolte si jeden ze šesti masážních programů a užijte si kompresní terapii s využitím šesti vzduchových komor s nastavitelným tlakem od 30 do 240 mmHg.

Délka kompresních kalhot Spophy Recovery

 • 110 cm - Standard - pro výšku postavy do 175 cm
 • 125 cm - Large - pro výšku postavy od 175 cm

Benefity kompresní terapie

Kompresní terapie využívá komprese měkkých tkání k terapeutickému účelu. Dochází při ní ke stlačení cév a lymfatických cest primárně působením zevního tlaku na tkáň. V moderní době se kompresní terapie využívá primárně k terapii onemocnění cévního a lymfatického systému. Teprve v posledních letech je stále více prozkoumán pozitivní účinek komprese při terapii měkkých tkání pohybového aparátu, zejména fasciální tkáně, která následkem komprese a dekomprese obnovuje svoji posunlivost a pružnost.

Komprese a následná dekomprese, která vzniká při použití Spophy Air Recovery Boots stimuluje cévní systém, napomáhá rychlejší regeneraci po sportovním výkonu, pomáhá k odstranění svalové bolestivosti a také urychluje návrat sportovce po zranění do plné zátěže. Posuňte svou regeneraci a výkonnost na novou úroveň spolu se Spophy a probuďte v sobě šelmu.

Mnozí autoři se také shodují na nezanedbatelném účinku komprese na podporu regenerace svalů po sportovním výkonu. Za tímto účelem se používá různé kompresní oblečení, kompresní návleky nebo sofistikované kompresní přístroje. Spophy Air Recovery Boots využívají nejnovější kompresní terapii aplikací návleků s vícekomorovým systémem. Ten využívá stlačení končetiny po celém obvodu postupně tlakovou vlnou směrem od periferie k centru. Vhodně aplikovaná kompresní terapie obnovuje a posiluje funkci kapilární mízní pumpy, stimuluje fagocytární aktivitu tkaninových makrofágů a tím podporuje odbourávání městnajících proteinů a jiných makromolekulárních látek. Výsledkem vhodně indikované kompresní terapie je vyšší transport a resorpce lymfy mízním řečištěm.

Indikace a kontraindikace Spophy Air Recovery Boots

Mezi nejčastější indikace k využití Spophy Air Recovery Boots patří regenerace po náročném tréninku. Dají se však efektivně využít jako součást rozcvičení před sportovním výkonem. Své opodstatnění mají i u pocitu těžkých nohou u dlouho stojících lidí nebo v rámci terapie posttraumatického a pooperační otoku dolních končetin. Naopak Spophy Air Recovery Boots by se neměly používat při otocích ledvinného, srdečního a jaterního původu. Mezi další kontraindikace se řadí například horečka, akutní nebo chronické onemocnění kůže a podkoží, srdeční arytmie, hluboká žilní trombóza, plicní edém, nestabilní vysoký tlak nebo aplikovaný kardiostimulátor.

Obsah balení Spophy Air Recovery Boots

 • Přenosná taška
 • Pár kompresních nohavic
 • Propojovací hadice
 • Kompresor

Specifikace kompresoru Spophy Air Recovery Boots

 • Rozměr: 245 mm x 150 mm x 90 mm
 • Spotřeba energie: 35 W
 • Vstup nabíječky: AC 110 V~240 V; 50 Hz~60 Hz
 • Výstup nabíječky: DC 12,6 V; 2 A
 • Rozsah tlaku: 30~240 mmHg (± 30 mmHg)

Návod na použití Spophy Air Recovery Boots - CZ, SK, ENG, GER

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA
Hmotnost balení: 4,78 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: