Normatec kompresní návlek na boky

Akce
Značka: Normatec
ZDARMAZDARMA 11 990 Kč –37 %
Normatec boky
11 990 Kč –37 % 7 490 Kč 6 190,08 Kč bez DPH
Na dotaz

Nejmodernější a nejefektivnější systém pro urychlení regenerace pro sportovce. Patentovaná technologie hloubkové kompresní masáže poskytne dokonalé rozehřátí před výkonem nebo maximální urychlení regenerace po sportu. Dvě kompresní komory zajistí kompletní masáž kvadricepsů, hamstringů, hýžďových svalů a spodní části zad. Dvě nastavitelné přezky bezpečně drží kompresní návlek na boky na správném místě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dejte upgrade kompresní lymfodrenážní terapii Normatec

Kompresní lymfodrenážní návlek na boky je kompatibilní s kompresní terapií Normatec a díky patentované technologii Normatec Pulse poskytují kompresní lymfodrenážní boky masáž svalů dolní části zad a horní části dolních končetin, což zkracuje dobu zotavení a čas strávený u regenerace. Systém Normatec pracuje pomalu, stlačuje postupně svalové skupiny, což připomíná přirozenou svalovou kontrakci.

Kvalitní regenerace

Kompresní lymfodrenážní boky jsou pouze v jedné velikosti, protože se při prvním použití přizpůsobí vašemu jedinečnému tvaru těla. Normatec používá nejpokročilejší technologii, která zajišťuje přesně takovou regeneraci, jakou vaše tělo potřebuje. V kombinaci s funkcí lokálního zesílení tlaku jsou ošetřeny všechny bolestivé partie dolní části zad a horní části dolních končetin.

Jednoduché použití  

Kompresní lymfodrenážní boky Normatec jsou vyrobeny z odolného, lehkého a vysoce kvalitního nylonu a hadiček. Údržba boků je velice jednoduchá, stačí je po každém použití otřít navlhčeným hadříkem. Kompresní lymfodrenážní boky jednoduše připojíte k řídící jednotce Normatec, slyšitelné zacvaknutí vás ujistí, že je přístroj správně připojen.

Obsah balení

V balení naleznete kompresní návlek na boky Normatec a jednoduchý návod. 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: