TheraPearl

Therapearl je světový výrobce speciálních zdravotních zábalů, které jsou plněny gelovými kuličkami. Netoxický moderní materiál, který tvoří tzv. terapeutické perly, má dlouhou tepelnou setrvačnost a je maximálně přizpůsobový i ve zmrzlém stavu. Při navrhování tvarů na jednotlivé části lidského těla spolupracovali lékaři a sportovní fyzioterapeuté. Termofory Therapearl jsou ideálním prostředkem pro terapie teplem a chladem.Jsou používány při léčbě pohybového aparátu, bolestech, otocích, popáleninách nebo při hojení jizev. Jako tepelný zábal pomáhá Therapearl proti napětí svalů, ztuhlosti a bolestech kloubů, zrychluje průtok krve, prohřívá a tlumí menstruační bolesti. Jako chladovou terapie pomůcky použijeme při otoku,modřinách, podvrknutí, zánětech, natažených svalů, menších popáleninách, bolestech hlavy či migréně. Zábaly mají praktický upínací pás a jsou uzpůsobeny jako: zábal na zádazábal na kolenozábal na očizábal na krkzábal na kotník apod. Materiál obkladu je příjemný na pokožku a nijak neomezuje v pohybu, jedná se o volně prodejný zdravotnický prostředek. Pokud hledáte efektivní a rychlou úlevu od bolesti, bez zatěžování organismu analgetiky, tak zábaly Therapearl jsou pro Vás jasnou volbou.

4 položek celkem
TheraPearl panda, chladivý,hřejivý sáček
129 Kč

TheraPearl chladivý/hřejivý zábal v podobě pandy k ošetřování malých pacientů.

TP-RPANDA1
TheraPearl pejsek, chladivý,hřejivý sáček
129 Kč

TheraPearl chladivý/hřejivý zábal v podobě pejska k ošetřování malých pacientů

TP-RPUPPY1
THERAPEARL KIDS PRASAATKO,CHLADIVÝ, HŘEJIVÝ ZÁBAL
128 Kč

TheraPearl chladivý/hřejivý zábal v podobě prasátka pro ošetřování malých pacientů. Udržuje terapeutickou teplotu po dobu 20 minut.

TP-RPIG1-1030
THERAPEARL KIDS ŽABIČKA, CHLADIVÝ/HŘEJIVÝ ZÁBAL
128 Kč

TheraPearl chladivý/hřejivý zábal v podobě žabky pro ošetřování malých pacientů. Udržuje terapeutickou teplotu po dobu 20 minut.

TP-RFROG1-1031

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem