TheraPearl

Therapearl je světový výrobce speciálních zdravotních zábalů, které jsou plněny gelovými kuličkami. Netoxický moderní materiál, který tvoří tzv. terapeutické perly, má dlouhou tepelnou setrvačnost a je maximálně přizpůsobový i ve zmrzlém stavu. Při navrhování tvarů na jednotlivé části lidského těla spolupracovali lékaři a sportovní fyzioterapeuté. Termofory Therapearl jsou ideálním prostředkem pro terapie teplem a chladem.Jsou používány při léčbě pohybového aparátu, bolestech, otocích, popáleninách nebo při hojení jizev. Jako tepelný zábal pomáhá Therapearl proti napětí svalů, ztuhlosti a bolestech kloubů, zrychluje průtok krve, prohřívá a tlumí menstruační bolesti. Jako chladovou terapie pomůcky použijeme při otoku,modřinách, podvrknutí, zánětech, natažených svalů, menších popáleninách, bolestech hlavy či migréně. Zábaly mají praktický upínací pás a jsou uzpůsobeny jako: zábal na zádazábal na kolenozábal na očizábal na krkzábal na kotník apod. Materiál obkladu je příjemný na pokožku a nijak neomezuje v pohybu, jedná se o volně prodejný zdravotnický prostředek. Pokud hledáte efektivní a rychlou úlevu od bolesti, bez zatěžování organismu analgetiky, tak zábaly Therapearl jsou pro Vás jasnou volbou.

4 položek celkem
TheraPearl panda, chladivý,hřejivý sáček
129 Kč

TheraPearl chladivý/hřejivý zábal v podobě pandy k ošetřování malých pacientů.

TP-RPANDA1
TheraPearl pejsek, chladivý,hřejivý sáček
129 Kč

TheraPearl chladivý/hřejivý zábal v podobě pejska k ošetřování malých pacientů

TP-RPUPPY1
THERAPEARL KIDS PRASAATKO,CHLADIVÝ, HŘEJIVÝ ZÁBAL
128 Kč

TheraPearl chladivý/hřejivý zábal v podobě prasátka pro ošetřování malých pacientů. Udržuje terapeutickou teplotu po dobu 20 minut.

TP-RPIG1-1030
THERAPEARL KIDS ŽABIČKA, CHLADIVÝ/HŘEJIVÝ ZÁBAL
128 Kč

TheraPearl chladivý/hřejivý zábal v podobě žabky pro ošetřování malých pacientů. Udržuje terapeutickou teplotu po dobu 20 minut.

TP-RFROG1-1031

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení