Theragun

Theragun_logo

 
Dlouhých 8 let vývoje předcházelo tomu, než první Theragun spatřil světlo světa. Vynálezce pan Dr. Jason S. Wersland, D.C. je chiropraktik a bývalý atlet, který měl kdysi ošklivou nehodu na motorce. Úraz, který utrpěl, způsoboval intenzivní stálou bolest znemožňující běžný pohyb. Právě v tuto chvíli si uvědomil mimořádnou potřebu efektivního přenosného léčebného přístroje pro různé pacienty.

Jako atlet věděl, že by bylo i přínosné zapojit přímo sportovce do regenerace jejich svalstva po tréninku. Jako chiropraktik zase chtěl maximálně účinný přístroj s jednoduchým používáním. Zároveň se snažil dívat na "věc" i z ekonomického pohledu. Chtěl vyrobit produkt jednoduchý, efektivní a dostupný i běžným sportovcům. Díky usilovné práci, trpělivosti a chuti to stále zkoušet znovu se to povedlo. Jedinečný kalibrovaný kmitočet, amplituda a točivý moment dělají z Theragunu krále mezi přístroji na rázovou terapii. Theragun prokazatelně odstraňuje bolest svalů plných kyseliny mléčné, svaly aktivuje a pomáhá k dosažení většího rozsahu kloubů
 
Od roku 2014 pomáhá Theragun k rychlejšímu zotavení po tréninku a tím k lepším výkonům během závodů či zápasů. Prokazatelné pozitivní výsledky potvrzují profesionálové v USA napříč sporty: NBA, NHL, NFL, MLB, MLS, NCAA atd. V Evropě je využívají olympionici, prestižní fotbalové a rugbyové kluby, profesionální kulturisté IFBB. Theragun G2PRO ™ je také oblíbený u jednotek SEALS a US Marines Corp. Poslední dobou se Theragun dostává i mezi triatlonisty, cyklisty, běžce, crossfitové nadšence a vlastně mezi všechny sportovce, kteří trénují tvrdě a mají chuť se posunout dále.
 
 
7 položek celkem
Theragun PRO, Masážní přístroj, 5. generace
Novinka Tip
16 499 Kč –15 %
13 990 Kč

Tichý a zároveň výkonný - to je Theragun PRO páté generace. Theragun PRO je nyní dokonalým masážním přístrojem a skvělou volbou pro profesionály.

TG02863-01
RecoveryAir PRO, Kompresní regenerační kalhoty
Novinka Tip
34 900 Kč

Perfektní pomocník pro efektivní a rychlou regeneraci dolních končetin od světové jedničky Theragun.

RA02299-01
Theragun Elite, Masážní přístroj
11 999 Kč –25 %
8 890 Kč

Nový přístroj pro perkusivní terapii s vylepšenými funkcemi a aplikací pro maximální regeneraci a uvolnění.

ELITE-PKG-BLK-EU
Theragun mini, Masážní přístroj, 2. generace
5 499 Kč –29 %
3 890 Kč

Theragun mini druhé generace je přenosný a zároveň výkonný. Poskytne Vám masáž kdykoliv a kdekoliv. Podporuje Bluetooth připojení, výdrž baterie je 120 minut.

TG02017-01
Theragun Prime, Masážní přístroj
9 499 Kč –30 %
6 590 Kč

Theragun Prime je přístroj 4. generace pro využití perkusivní terapie k rychlejší regeneraci a maximálním sportovním výkonům.

PRIME-PKG-EU
Theragun Wave Roller, Vibrační masážní válec
4 490 Kč

Nejlepší vibrační masážní válec pro uvolnění fascií, zahřátí svalů a urychlení regenerace. Další vychytávka od Theragun s 5ti rychlostmi a možností využití aplikace Therabody.

WAVEROLLER-PKG-EU

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem