Össur

 

Je společnost, která vznikla v roce 1971 a své obchodní jméno získala podle islandského protetika Össur Kristinssona. Firma nyní aktivně působí v 18 státech a zaměstnává cca 2500 zaměstnanců, oficiální sídlo zůstalo na Islandu.

V roce 2006 byla firma označena Světovým ekonomickým fórem za "Technologického průkopníka roku". Össur je světovým lídrem v neinvazní ortopedii a zároveň využívá moderních technologií, které stále posouvají hranice použitelnosti produktů dále. Společnost považuje za své poslání celkově zlepšit mobilitu lidí. Při výrobě svých produktů vychází ze svého výzkumu, klinických studií, spolupracuje s odborníky/lékaři a zároveň s pacienty/uživateli, používá nejmodernější materiály.

Různé produktové řady jsou celosvětově známé pod značkami jako je CTi®Rebound®Miami®Innovator®Unloader®Iceross®Flex-Foot® a Total Knee®, z nichž všechny byly vyvinuty s cílem zlepšit mobilitu a kvalitu lidského života, proto je jejich heslem "Život bez omezení".

V našem obchodě Vám nabízíme originální ortézy na kolenní kloub FLEX a CTi®. Jedná se o lehké karbonové ortézy vhodné při postižení vazů kolenního kloubu, rotační a kombinované nestability. Pevná konstrukce nabízí maximální funkčnost. Ortézy Össur využívá i mnoho profesionálních sportovců (motokros, lyžování, hokej, basketbal apod.). Firma Össur své působení ve východní Evropě řídí ze své diveze Ossur Europe, která sídlí v Holandsku. Pro každý trh, kde je firma aktivní nebo se prodávají její produkty, je prodej i servis zajišťován přes oficiální dovozce/smluvní partnery.

2 položek celkem
Össur® Kolenní ortéza CTi® OTS
16 900 Kč

Profesionální sériová pevná karbonová ortéza na koleno. Maximální stabilita a velmi nízká hmotnost dělají z této ortézy oblíbenou pomůcku i profesionálních sportovců.

B-238500112-116-539
Össur® Kolenní ortéza FLEX
14 990 Kč –3 %
14 490 Kč

Luxusní lehká ortéza na koleno pro střední až těžkou nestabilitu kolene. Skvělý pomocní při rehabilitaci i sportu.

FLEX-S-XL-538

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem