Namman Muay

Masážní produkty vyráběné farmaceutickou společností Devakam vychází z thajské kultury a těší se obrovské oblibě u zákazníků již 60let. Tajná směs thajských léčivých bylin má silný relaxační a regenerační účinek na pohybový aparát. Nejvděčnějšími uživateli jsou aktivní sportovci, ale i starší lidé.
 

Proč používat pouze originální Namman Muay?

Jedinečná receptura v sobě skrývá tajemství silně relaxačního efektu a spojení chladovo-tepelné terapie. Originál Namman Muay působí rychle a efekt trvá několik hodin. Masážní thajský olej v první fázi způsobí intenzivní teplo a tím prohřeje svalstvo. Eliminuje se tím možnost poranění svalů a kloubů. Další  fází je pak naopak chladivý pocit, který snižuje svalové napětí a nastartuje regeneraci. Síla tohoto oleje se aktivuje během fyzické zátěže, takže je  masáž thajským olejem Namman Muay ideální před sportovním výkonem. Masážní thajský krém je nemastný přípravek, který okamžitě chladí. Po krátké době nastupuje intenzivní teplo. Krém Namman Muay je vhodný k okamžité úlevě od bolesti svalů a kloubů. Ideálně také mast poslouží k regeneraci po fyzické námaze.
 

Historie Namman Muay

"Namman" znamená v thajštině mazání a "Muay" je označením boxu. Název značky lze tedy volně přeložit jako mazání pro boxery. Farmaceutická společnost Devakam v roce 1960 poprvé vyrobila speciální masážní olej. Pan Thongtos Intratat byl vlastníkem této firmy a zároveň vášnivým fanouškem boxu, sám vlastnil boxerský klub v Bangkoku. Všichni zápasníci reprezentující jeho klub museli být namasírováni olejem, který měl zabránit případným poraněním kloubů a svalů během zápasu.

Součastnost Namman Muay

Značka Namman Muay aktuálně dodává do 26 evropských států vysoce kvalitní masážní olej a krém. Již déle jak 10 let slouží profesionálním sportovcům i běžným lidem po celé Evropě. Pokud zákazník hledá opravdu účinný přípravek proti bolesti svalů a kloubů, tak využije preparáty Namman Muay. Více jak 94% zákazníků Namman Muay by nevyměnilo za žádné konkurenční mazání. Všechny výrobky jsou součástí databáze kosmetických produktů CPNP a nebyly testovány na zvířatech. Originální thajský olej a krém Namman Muay je pouze jeden. Při výběru masážních přípravků buďte opatrní a vyvarujte se napodobeninám, které mohu poškozovat lidské zdraví.
 
 
Žádné produkty značky Namman Muay nebyly nalezeny...