Lamur CZ

 

Lamur CZ s.r.o. je rodinná firma, která je již od roku 2004 hlavním dovozcem produktů z Mrtvého moře do ČR. Společnost importuje přírodní i minerální sůl, bahno, solné kameny i vodu z Izreele. Hlavním rozdílem proti konkurenčním výrobkům je kvalita, kterou Lamur CZ disponuje a je schopna ji dlouhodobě zaručit. Produkty prokazatelně obsahují několikanásobně vyšší koncentraci minerálů než je možné běžně v ČR koupit. Kvalitním produktům z Mrtvého moře Lamur CZ důvěřují kožní lékaři, lékárny, vyhlášené lázně, wellness studia, bazény a solné jeskyně. Produktové řady Lamur CZ mají certifikátyod SZÚ.

 

7 položek celkem
Minerální bahenní mýdlo z Mrtvého moře
169 Kč

Minerální mýdlo kombinuje vynikající čistící schopnost bahna z Mrtvého moře, které je bohaté na minerály, se solí, která má omlazující účinky. Je velmi vhodné pro aknetickou...

0015
Minerální bahno z Mrtvého moře 3 kg
1 675 Kč

Univerzální přírodní produkt, který odstraňuje toxiny z pokožky, povzbuzuje metabolismus a krevní oběh. Teplé bahno z Mrtvého moře odstraňuje bolest svalů a kloubů. Výhodné...

0016
Minerální bahno z Mrtvého moře 400 g
299 Kč

Univerzální přírodní produkt, který odstraňuje toxiny z pokožky, povzbuzuje metabolismus a krevní oběh. Teplé bahno z Mrtvého moře odstraňuje bolest svalů a kloubů.

0017
Minerální sůl z Mrtvého moře 500 g
179 Kč

Krystalická sůl z Mrtvého moře má snížené procento NaCl a naopak je obohacena o hořčík, draslík a brom. Její chemické složení se velmi podobá vodě z Mrtvého moře. 

0018
Přírodní sůl z Mrtvého moře 6,5 kg
849 Kč

BIO koupelová sůl z Mrtvého moře, která je produktem pouze přirozeného vypařování vody z Mrtvého moře.

0021
Sůl z Mrtvého moře s briliantem 500 g
199 Kč –5 %
189 Kč

Koupelová sůl z Mrtvého moře s příjemnou jasmínovou vůní. Uleví od bolesti svalů a kloubů, vonná esence zklidňuje mysl.

0019
Sůl z Mrtvého moře s briliantem 6 kg
1 290 Kč

Cenově výhodné balení profesionální koupelové soli s příjemnou jasmínovou vůní. Uleví od bolesti svalů a kloubů, vonná esence napomáhá uklidnění mysli.

0020

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem