Zážitkové saunování

Zážitkové saunování se od normálního saunování liší tím, že klient si po saunování odnáší kulturní a duchovní zážitek. Zážitkové saunování je díky své nevšednosti, popularitě a atraktivnosti aktuálním trendem ve wellness resortech a saunových světech. Základem každého zážitkového saunování je polévání kamenů vodou s vonnými esencemi a víření horkého vzduchu nad kamny pomocí ručníků nebo vlajky do prostor ohřívárny. Zážitkové saunování je saunování s obsluhou, kterou zajišťuje profesionální saunér.

Při zážitkovém saunování se tělo potírá bylinnými směsi, medem, jílem, bahny a nebo se na pokožku aplikuje peeling. Interiér sauny a její speciální vybavení je přizpůsobeno konkrétnímu tipu zážitkového saunování. Jedná se o speciální saunové programy, které v sauně probíhají. Vybrat si můžete z tradičních saunových ceremoniálů, relaxačních a meditačních ceremoniálů, peelingu a beauty procedur v sauně, eventů, speciálních akcí a saunové show.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení