THERA-Trainer® tigo, dolní končetiny s madlem

108 888 Kč –0 %
THERA Trainer tigo 502
108 888 Kč –0 % 107 990 Kč 89 247,93 Kč bez DPH
Prodej ukončen, pouze info o produktu

Moderní léčebný aktivně-pasivní pohybový přístroj pro dolní končetiny s možností přikoupení fixace nártů a opěrkami pro lýtka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

THERA-Trainer® tigo  je moderní léčebný pohybový přístroj umožňující aktivně-pasivní aktivity. Tigo je rehabilitační pomůcka, která významně pomáhá fyzioterapeutům a doplňuje jejich terapii. Tento typ je určen pro rehabilitační cvičení jízdy na kole, která je díky kvalitnímu motoru vhodná i pro pacienty, kteří mají omezenou pohybovou aktivitu. Přístroje THERA-Trainer řady tigo jsou profesionální přístroje pro použití ve zdravotnických zařízení, ale velmi často jsou využívány pro denní cvičení doma. Výrobek poskytuje možnost použití na: pasivní cvičení (celková paralýza), aktivní cvičení (rotoped), cvičení s asistencí (částečná aktivita) nebo symetrické cvičení (možnost sledování aktivity pravé a levé končetiny). Pravidelným cvičením na přístroji THERA-Trainer tigo dochází k aktivaci kardiovaskulárního systému, zvýšení výkonu, k zesílení či udržení svalové síly, ke zlepšení pohyblivosti, k psychické pohodě atd. Rehabilitační přístroj má jednoduché ovládání a malý displej. Nastavení parametrů lze provádět i během cvičení. Thera-Trainer tigo má 3-úrovňovou citlivou detekci křečí (tzv. antispazmová kontrola). Bezpečnostní madlo je výškově nastavitelné s různým sklonem, plastové podložky chodidel jsou omyvatelné. Pedály jsou nastavitelné, díky fixaci chodidel a opoře lýtek lze nastavit rehabilitační pomůcku tak, aby cvičení bylo pohodlné. THERA-Trainer tigo je vybaven kolečky pro jednodušší transport. THERA-Trainer® klade vysoké nároky na bezpečnost a kvalitu zpracování. Výrobky splňují všechny potřebné normy a směrnice.

Přístroj je možné modifikovat a opatřit např. 7" barevným displejem. Pro přesnou cenovou nabídku nás kontaktujte s vašimi požadavky.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA
Kód produktu: TTTIGO502
Ks v kartonu: 1
Typ: rehabilitační pomůcka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: