THERA-Trainer® tigo 502

5 hodnocení
96 787 Kč 79 989,26 Kč bez DPH
Na dotaz

Moderní léčebný aktivně-pasivní pohybový přístroj pro dolní končetiny s možností přikoupení fixace nártů a opěrkami pro lýtka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

THERA-Trainer® tigo 502 je moderní léčebný pohybový přístroj umožňující aktivně-pasivní aktivity. Tigo 502 je rehabilitační pomůcka, která významně pomáhá fyzioterapeutům a doplňuje jejich terapii. Tento typ je určen pro rehabilitační cvičení jízdy na kole, která je díky kvalitnímu motoru vhodná i pro pacienty, kteří mají omezenou pohybovou aktivitu. Přístroje THERA-Trainer řady tigo jsou profesionální přístroje pro použití ve zdravotnických zařízení, ale velmi často jsou využívány pro denní cvičení doma. Výrobek poskytuje možnost použití na: pasivní cvičení (celková paralýza), aktivní cvičení (rotoped), cvičení s asistencí (částečná aktivita) nebo symetrické cvičení (možnost sledování aktivity pravé a levé končetiny). Pravidelným cvičením na přístroji THERA-Trainer tigo 502 dochází k aktivaci kardiovaskulárního systému, zvýšení výkonu, k zesílení či udržení svalové síly, ke zlepšení pohyblivosti, k psychické pohodě atd. Rehabilitační přístroj má jednoduché ovládání a malý displej. Nastavení parametrů lze provádět i během cvičení. Thera-Trainer tigo má 3-úrovňovou citlivou detekci křečí (tzv. antispazmová kontrola). Bezpečnostní madlo je výškově nastavitelné s různým sklonem, plastové podložky chodidel jsou omyvatelné. Pedály jsou nastavitelné, díky fixaci chodidel a opoře lýtek lze nastavit rehabilitační pomůcku tak, aby cvičení bylo pohodlné. THERA-Trainer tigo 502 je vybaven kolečky pro jednodušší transport. THERA-Trainer® klade vysoké nároky na bezpečnost a kvalitu zpracování. Výrobky splňují všechny potřebné normy a směrnice.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA
Kód produktu: TTTIGO502
Ks v kartonu: 1
Typ: rehabilitační pomůcka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení