THERA-Trainer® mobi 540

3 hodnocení
52 017 Kč –0 %
THERA Trainer mobi 540 arm trainer leg trainer
52 017 Kč –0 % 51 990 Kč 42 966,94 Kč bez DPH
Na dotaz

Kompaktní pohybový přístroj s tichým elektromotorem pro pasivní i aktivní cvičení na horní nebo dolní končetiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

THERA-Trainer® mobi 540

 

THERA-Trainer® mobi 540 je moderní cvičební přístroj umožňující aktivně-pasivní aktivity. Díky nízké hmotnosti (cca 13 kg) a menším rozměrům (50 x 46 x 43 cm) je přístroj Thera-Trainer mobi možné jednoduše přenášet. Součástí výrobku je i kvalitní nylonový přepravní obal. 

 

Přístroje THERA-Trainer jsou vhodné pro použití i ve zdravotnických zařízení, ale jsou převážně určeny pro denní cvičení v domácím prostředí. U starších lidí (s tělesným postižením i bez něj) dochází pravidelnou pohybovou aktivitou ke zlepšení krevního oběhu, zvýšení výdrže, k zesílení svalů, ke zlepšení pohyblivosti, k psychické pohodě, k podpoře zdravého trávení apod. Naopak se předchází projevům spojených se stárnutím či nečinností jako jsou svalové ztuhlosti, nepohyblivost kloubů, slábnutí, ztráta výdrže či životní energie.

 

Cvičení a ovládání je velmi uživatelsky příjemné a lze ho většinou zvládnout bez cizí pomoci. Snadné ovládání doplněné o 2,7"barevnou obrazovku zobrazující hodnoty (vzdálenost, doba cvičení, otáčky, výkonnost, spálené kalorie a celkové vyhodnocení tréninku. Je na Vaší volbě, zda budete cvičit vlastní silou nebo využijete podporu elektromotoru. Můžete cvičit doma nezávisle na rozmarech počasí. Pokud nyní používáte k chůzi hůl, berle nebo chodítko, bude pro Vás denní cvičení na THERA-Trainer mobi 540 velkým přínosem. Výměna podložek chodidel za madla pro horní končetiny se provádí bez nářadí. Během chvíle tedy přeměníte THERA-Trainer mobi, který Vám sloužil na procvičení nohou, na stroj k procvičení horní poloviny těla.

 

THERA-Trainer mobi klade vysoké nároky na bezpečnost a kvalitu zpracování. Výrobky splňují všechny potřebné normy a směrnice.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA
Kód produktu: TTMOBI540
Ks v kartonu: 1
Typ: rehabilitační pomůcka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení