THERA-Trainer® mobi

60 488 Kč –0 %
THERA Trainer mobi 540 arm trainer leg trainer
60 488 Kč –0 % 59 990 Kč 49 578,51 Kč bez DPH
Na dotaz

Kompaktní pohybový přístroj s tichým elektromotorem pro pasivní i aktivní cvičení na horní nebo dolní končetiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

THERA-Trainer® mobi 

 

THERA-Trainer® mobi  je moderní cvičební přístroj umožňující aktivně-pasivní aktivity. Díky nízké hmotnosti (cca 13 kg) a menším rozměrům (50 x 46 x 43 cm) je přístroj Thera-Trainer mobi možné jednoduše přenášet. Součástí výrobku je i kvalitní nylonový přepravní obal. 

 

Přístroje THERA-Trainer jsou vhodné pro použití i ve zdravotnických zařízení, ale jsou převážně určeny pro denní cvičení v domácím prostředí. U starších lidí (s tělesným postižením i bez něj) dochází pravidelnou pohybovou aktivitou ke zlepšení krevního oběhu, zvýšení výdrže, k zesílení svalů, ke zlepšení pohyblivosti, k psychické pohodě, k podpoře zdravého trávení apod. Naopak se předchází projevům spojených se stárnutím či nečinností jako jsou svalové ztuhlosti, nepohyblivost kloubů, slábnutí, ztráta výdrže či životní energie.

 

Cvičení a ovládání je velmi uživatelsky příjemné a lze ho většinou zvládnout bez cizí pomoci. Snadné ovládání doplněné o 2,7"barevnou obrazovku zobrazující hodnoty (vzdálenost, doba cvičení, otáčky, výkonnost, spálené kalorie a celkové vyhodnocení tréninku. Je na Vaší volbě, zda budete cvičit vlastní silou nebo využijete podporu elektromotoru. Můžete cvičit doma nezávisle na rozmarech počasí. Pokud nyní používáte k chůzi hůl, berle nebo chodítko, bude pro Vás denní cvičení na THERA-Trainer mobi  velkým přínosem. Výměna podložek chodidel za madla pro horní končetiny se provádí bez nářadí. Během chvíle tedy přeměníte THERA-Trainer mobi, který Vám sloužil na procvičení nohou, na stroj k procvičení horní poloviny těla.

 

THERA-Trainer mobi klade vysoké nároky na bezpečnost a kvalitu zpracování. Výrobky splňují všechny potřebné normy a směrnice.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA
Kód produktu: TTMOBI540
Ks v kartonu: 1
Typ: rehabilitační pomůcka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: