THERA-BAND balanční podložka, zelená - tvrdá

2 hodnocení
Značka: Thera-Band
764 Kč 631,40 Kč bez DPH
Na dotaz

Thera-Band zelená balanční podložka je nejlehčí variantou nabízené balanční podložky vhodná pro začátečníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

THERA-BAND balanční podložka, zelená - tvrdá

 

Thera-Band balanční podložka zelené barvy je vyrobena z nejtvrdšího materiálu ze všech nabízených balančních podložek. Je vhodná pro nácvik rovnováhy a koordinace pro začátečníky. Doporučujeme cvičení bez obuvi, kdy vroubkovaný speciální povrch eliminuje možnost uklouznutí. Balanční podložka Thera-Band zelená je z příjemného materiálu, je velmi lehká a dobře se přenáší. Nízkopórovitý povrch se snadnu udržuje a má dlouhou životnost.

Balanční podložky Thera-Band jsou unikátní pomůckou pro balanční trénink, zlepšení fyzické kondice a rehabilitaci. Nestabilní povrch balančních podložek nabízí účinnou cestu ke zpevnění vnitřního svalstva, zlepšení stability, zvýšení sportovní výkonnosti, zlepšuje reakční dobu svalů, redukuje riziko sportovního zranění či pádu na minimum, zlepšuje chůzi a koordinaci a mnoho dalšího. Trénink za pomoci balanční podložky Thera-Band skýtá všestranný způsob tréninku vhodný pro všechny věkové skupiny, bez ohledu na fyzickou zdatnost.Balanční podložky Thera-Band pracují s tzv. systémem progresivního tréninku, což znamená, že má zákazník k dispozici několik tréninkových stupňů umožňujících mu plynulý, efektivní pokrok. Každý stupeň obtížnosti je charakterizován jinou barvou. Nejtvrdší balanční podložka Thera-Band, tedy podložka určená pro začátečníky má barvu zelenou, měkčí varianta pro středně pokročilé barvu modrou a nejměkčí varianta, tedy varianta pro pokročilé, je v černém provedení. Zelená a modrá podložka je vyrobena z pěnového materiálu s různou hustotou, kdežto černá podložka je naplněná vzduchem, výhodou jsou však její pevné hrany snižující riziko podvrtnutí kotníku.

Doplňkové parametry

Kategorie: CVIČEBNÍ POMŮCKY
Kód produktu: 23305
Ks v kartonu: 1
Typ: cvičební pomůcka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení