SKLZ Solo Assist, nahrávací asistent

4 490 Kč 3 710,74 Kč bez DPH
Na dotaz

Nahrávací asistent SKLZ Solo Assist simuluje chycení a střelbu míče. SKLZ Solo Assist je snadno přenosný a vhodný pro individuální nebo týmový trénink.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Se SKLZ Solo Assist můžete ideálně simulovat chycení a střelbu míče. Na rozdíl od mnoha jiných cvičebních pomůcek Vám SKLZ Solo Assist umožňuje chytit míč v pohybu, připravit se do správného postavení před koš a pak střílet.

  • Učí hráče, aby měli správnou pozici nohou při přihrávce na koš 
  • Určeno pro vnitřní a venkovní použití
  • Ideální pro individuální trénink nebo týmová cvičení
  • Přenosný, snadno se sklopí a uloží

 

Získejte výhodnou pozici

Díky unikátnímu designu, který zabraňuje převrhnutí, můžete hrát bez přerušení. SKLZ Solo Assist zprostředkovává přihrávky jako ve skutečné hře, které hráči potřebují k chycení míče v pohybu a nastaví správnou pozici nohou pro lepší střelbu.

Umožňuje hru na každém hřišti

Navržen tak aby se dalo hrát v hale, venkovních hřištích a příjezdových cestách funguje SKLZ Solo Assist na jakémkoliv povrchu a je nezbytným koučinkový prostředkem pro hráče, kteří se vážně zajímají o trénink schopností - chytit a střílet.

Odolná konstrukce

Postaven tak aby vydržel několik sezón, kombinuje SKLZ Solo Assist vysoce odolnou konstrukci a snadno použitelný design. Pomůcku lze složit pro jednoduché uložení a je dostatečně přenosná, abyste si ji dali do kufru auta a vzali na trénink.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: