SKLZ Recoil 360, elastické tréninkové lano

1 hodnocení
Značka: SKLZ
1 559 Kč 1 288,43 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.5.2022

Velmi efektivní tréninková pomůcka na zvýšení výkonu, zrychlení a skoku. Tréninkové elastické lano SKLZ Recoil 360 lze používat všemi směry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seriózní sportovci trénují, aby maximalizovali výkon, rychlost a vertikální skok. To je důvod, proč je Recoil 360 navržen pro trénink všemi směry, ať už s pomocí sparingpartnera nebo bez. Obalený kabel Recoil 360 lze natáhnout od 2,4 do 6,7 m s odporem v rozmezí 6,8 až 22,7 kg.

    • Maximalizujte výkon, rychlost a vertikální skok
    • Navrženo s "volně plovoucím" kroužkem pro pohyb v rozsahu 360 stupňů
    • Určeno pro samostatné použití nebo pro cviky se sparingpartnerem
    • Obsahuje pohodlný a odolný pás

Trénujte pro výkon v každém směru

Sporty se neodehrávají v jediném směru. Věrný svému názvu, nabízí Recoil 360 odpor o rozsahu 360 stupňů a asistenční trénink a poskytuje vše, co potřebujete k maximalizaci rovnováhy, rychlosti, výkonu a vertikálního skoku.

Posuňte Váš trénink dále

Kabel Recoil 360 dosahuje rozpětí od 2,4 do 6,7 m, což Vám poskytne vzdálenost, kterou potřebujete pro každý typ cviků a každý typ sportovního pohybu. Umožňuje také přepínat mezi odporem a asistencí a cvičit s partnerem nebo bez něj.

Trénink výbušnosti

Recoil 360 zvyšuje odpor, pokud jej roztahujete dále. Pohybuje se od 6,8 kg až do 22,7 kg. Tento nárůst odporu Vás nutí k vyššímu výkonu a zůstat při tom aktivní ve Vašem základním postoji a přispívá k silnějším a výbušným pohybům.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení