Šaolinská masáž

Šaolinská masáž je kombinace klasické regenerační masáže, reflexní terapie a thajské masáže. Jedná se o osvěžující a zajímavý zážitek přinášející uvolnění, odpočinek, relaxaci, zklidnění mysli a vyladění energetických drah v těle. Šaolinská masáž je hodinová procedura.

Historie šaolinské masáže

Pojem šaolin souvisí se šaolinským bojovým uměním, které patří mezi tradiční čínské bojové umění kung-fu. Šaolinské kung-fu je velmi různorodé a obsahuje mnoho specifických aspektů. V klášteře Šaolin vznikla šaolinská škola bojových umění, která je dodnes aktivní a vychovává mladé bojovníky. Kompletní výcvikový systém v šaolinské škole tvoří: strečink, qigong (dechové, energetické cvičení), základní techniky a krátké kombinace, speciální techniky a metody, cvičení se zbraněmi, zápasnické techniky, umění léčit, napravovat kosti a masírovat. Klášter také slouží buddhistickým mnichům k meditaci a ke studiu umění rehabilitace a možnosti regenerace organismu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení