Rukavice na parafín

299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Na dotaz

Froté rukavice na parafínový zábal rukou pomáhají udržet déle požadovanou teplotu vosku. Kvalitní produkt značky Wellea.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velice kvalitní bílé froté rukavice na parafín se suchým zipem pro efektivní utěsnění před únikem tepla. Wellea rukavice na parafín jsou dostatečně velké, aby se tam pohodlně vešla ruka s roztaženými prsty a nehrozí tak, že by se porušila souvislá vrstva vosku na pokožce. Toto je velmi důležité pro maximální efektivitu parafínového zábalu na končetiny. Jedná se kvalitní tuzemský produkt.
Postup při parafínovém zábalu ruky je následující. Rozehřejeme parafín na požadovanou teplotu v parafínové lázni. Ruku omyjeme a důkladně osušíme. Provedeme ponor do parafínu, který 3x opakujeme. Je nutné na ruce vytvořit souvislou vrstvu vosku. Na ruce navlečeme jednorázové igelitové rukavice a pak vložíme ruce do froté rukavic a pomocí suchého zipu uzavřeme. Procedura parafínového zábalu rukou trvá 20 minut. Rukavice na parafín jsou vyrobeny ze 77% z bavlny a 23% polyesteru. Rukavice na parafínové zábaly rukou jsou prodávány v páru. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PARAFÍN
Ks v kartonu: 6
Typ: froté rukavice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: