Rehabiq Pokrývka podhlavníku, jednorázová, tvar X, 100 ks

349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Praktická jednorázová pokrývka podhlavníku lehátka s otvorem na obličej ve tvaru písmene X. Rehabiq podložka chrání polstrování před nečistotami jako je make-up atd. a udržuje vašeho lehátko hygienicky čisté. Pokrývka podhlavníku v počtu 100 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokrývka hlavové části lehátka z kvalitní netkané textilie od české značky Rehabiq. Tento produkt je vhodný na všechny typy terapeutických lehátek včetně skládacích s obličejovým otvorem i v těle lehátka. Pokrývka má tvar obdelníku a otvor pro obličej je písmene "X". Produkt je k dostání v ekonomickém balení po 100 ks. Nabídněte Vašim klientům během terapie maximální pocit čistoty! Pokud potřebujete chránit i tělovou část vašeho terapeutického lehátka, je vhodné používat jednorázová hygienická prostěradla.

Netkaná textilie je materiál, který nevzniká klasickými technologiemi jako je tkaní nebo pletení. Jedná se o speciální výrobní postup, kde je z jednosměrně nebo náhodně orientovaných vláken, spojených třením, kohezí nebo adhezí jednotlivých částic textilie vytvořena celistvá vrstva. Výhodou je nižší výrobní náklady a možnost využití recyklovaného textilního odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: