Rehabilitační válec

Rehabilitační válec Thera-Band je pěnový válec, který se dá použít jako masážní i cvičební pomůcka. Je častým doplňkem pro funkční trénink. Tuto multifunkční pomůcku můžete znát i pod označením tzv. fasciální válec, kdy se používáním válce roztahují fascie. Další přínosy lze spatřit v uvolnění svalové ztuhlosti, relaxaci a regeneraci svalstva, zlepšuje se průtok krve a zmírňuje se bolest. Pro posilování na rehabilitačním válci Thera-Band se využívá vlastní váha těla a dochází ke zpevnění středu těla. Výhodou pěnového válce je, že ho můžete využít kdekoliv a kdykoliv.

Rehabilitční válec Thera-Band

Na našich stránkách v kategorii terapeutické pomůcky si můžete objednat rehabilitační válec Thera-Band o délce 30,5 cm a průměru 15 cm. Nesmírným kladem tohoto rehabilitačního válce je vlastnost, že se na něm dají měnit pěnové obaly Thera-Band Wrap. Pěnové obaly Thera-Band Wrap jsou odlišeny třemi barevnými škálami, od kterých se odvíjí tuhost a následné použití. Vybrat si můžete z barvy žluté, červené a zelené. Žlutý obal na pěnový válec Thera-Band Wrap má průměr 15 cm a disponuje nejměkčími vroubky. Červený obal na pěnový válec Thera-Band Wrap je mezistupněm mezi nejměkčím a nejtvrdším obalem. Zelený obal na pěnový válec Thera-Band Wrap je nejtvrdší a je určený pro agresivnější způsob terapie.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení