Rašelinová koupel

Jde o oblíbenou lázeňskou proceduru, kterou je možné praktikovat i v pohodlí domova. Rašelinová koupel má blahodárné účinky na lidský organismus. Jemně čistí a detoxikuje a zároveň hloubkově prohřívá celé tělo. Rašelinová koupel je nenahraditelnou lázeňskou procedurou, která má v ČR velmi dlouhou tradici. Koupel v rašelině se nejčastěji praktikuje v klasické přísadové vaně. Rašelinová koupel může být připravena buď z koupelové rašeliny nebo z rašelinového extraktu. Celkovou nebo částečnou rašelinovou koupel si kromě wellness center, lázní či kosmetických salonů můžete dopřát i doma ve své vaně.

Účinky rašelinové koupele

Při rašelinové koupeli nebudete jen relaxovat, ale zároveň se také léčit. Přírodní rašelina má totiž příznivé účinky na pohybový aparát člověka a pomáhat tak zmírňovat bolesti zad, kloubů a páteře. Při koupeli v rašelině dochází k hloubkovému prohřívání celého těla,  zmírňuje revmatické problémy, dnu, akné, lupénku či lupy ve vlasech. Stačí 20 minut ve vaně s teplou vodou okolo 36°C a dostaví se pocit uvolnění, relaxace a zdraví. Rašelinová koupel je vhodná i při gynekologických potíží. Po koupeli v rašelinové směsi se doporučuje následný klid na lůžku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení