Pneuven MEDI 8.14 - lymfodrenážní přístroj Profi doprava zdarma

Novinka
5 hodnocení
Značka: Pneuven
ZDARMAZDARMA 83 490 Kč –1 %
pneuven medi 8 14 profi
83 490 Kč –1 % 82 490 Kč 68 173,55 Kč bez DPH
Na objednávku

Profesionální lymfodrenážní přístroj české značky Pneuven na léčebné účely pro využití v léčebné rehabilitaci, lymfologii,angiologii, flebologii i dermatologii. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přístroj pneuven medi pracuje na principu sekvenční kompresivní drenáže a je určen pro léčebné účely do zdravotnických zařízení a pro odborná rehabilitační pracoviště. Uplatňuje se zejména v oborech angiologie, flebologie, lymfologie, dermatologie a léčebná rehabilitace. Samotná terapie se provádí pomocí několika (3, 7, 11, 14, 21) komorových návleků, které přenášejí účinky tlaku na jednotlivé části těla.

Programy a používání

Programové vybavení umožňuje provozovat přístroj v programovém režimu základním, kdy zvolená rychlost tlakové vlny a výsledný zvolený tlak ve všech komorách návleku je konstantní  a v režimu GRADIENT, kdy  zvolený tlak v komorách návleku klesá od periferie  k centru.

Přístroj lze ovládat manuálně pomocí dotykových tlačítek nebo vložením flashdisku. Samotná léčebná terapie je ucelený proces, po jehož dokončení se přístroj sám uvede do stand-by režimu a návlek se samovolně vyprázdní.

Na flashdisk lze naprogramovat ve zvoleném režimu kterýkoli z 86 standardních masážních a rozmasírovacích programů pro léčbu končetin a jejich částí, boků a hýždí nebo jejich účelné kombinace s pevně stanoveným tlakem léčby v rozmezí 0-12 kPa. Zpětná kontrola pacienta lékařem je umožněna přes čipovou kartu.

Po uplynutí zvolené doby terapie nebo po proběhnutí zvoleného počtu cyklů je automaticky zahájeno vyprazdňování návleku, včetně jeho nuceného odsávání. Koncepce přístroje rovněž umožňuje pracovat v podtlakovém režimu. Ve spojení se speciálním příslušenstvím lze přístroj užívat k vakuoterapii. 

Průběh terapie je možno kontrolovat na světelném displeji, kde světelné diody označují aktivní komory a  současně jsou zobrazeny okamžité parametry  probíhající  terapie (tlak, čas, gradient, typ programu a typ návleku).

Přístroj PNEUVEN MEDI umožňuje individuálně upravit rozsah používaných komor. Funkce INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM   se  používá v případě, že z jakéhokoliv důvodu (obvykle  u otevřených  ran, nebo jiných defektů ) je potřebné některou komoru či komory vyřadit z provozu.

Uživatelsky neoblíbenější je funkce OBLÍBENÉ  TERAPIE, která slouží pro rychlé zahájení vybrané , často používané terapie s přednastavenými parametry.  Lze uložit max. 6 oblíbených terapií nebo u uložené terapie změnit nastavení.

Hlavní přednosti

SNADNÉ POUŽITÍ

Jednoduché dotykové ovládání. Velký  světelný displej. České menu.

2 v 1  

Presoterapie i vakuoterapie v jednom přístroji.

ÚSPORA ČASU

Programovatelný flashdisk. Uložení oblíbených terapií a jejich rychlé spuštění.

VARIABILITA

Individuální program pro konkrétního uživatele. Okamžitá změna parametrů (tlaku) v průběhu terapie.

ODBORNOST

86 přednastavených programů bylo vyvinuto ve spolupráci s předními českými odborníky z oblasti lymfologie, dermatologie, sportovního lékařství a rehabilitace.

 

 

Technické parametry

 

SÍŤOVÉ NAPĚTÍ

230 V /50Hz

 

POČET  PROGRAMŮ

86 základních programů

PŘÍKON

75 VA

 

RYCHLOST PŘEP.  KOMOR

nastavitelné

ČERPACÍ VÝKON

0,75  l/s

 

HMOTNOST

7,4 kg

TLAK VZDUCHU

0 - 12 kPa

 

ROZMĚRY 

321 x 321,5 x140,3 mm

PODTLAK

-25 kPa

 

TLAKOVÝ GRADIENT

0-99%