Pneuven MEDI 6.7 - lymfodrenážní přístroj doprava zdarma

ZDARMAZDARMA
pneuven medi 6 7
54 450 Kč 45 000 Kč bez DPH
Na objednávku

Lymfodrenážní přístroj české značky Pneuven pracuje na principu sekvenční kompresní drenáže, model Medi 6.7 je primárně určený pro domácí použití. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přístroj je osazen univerzálním konektorem jež slouží pro snadné a spolehlivé připojení dodávaného sortimentu tří a sedmi komorových návleků na ruce, nohy, břicho nebo hýždě.

Programové vybavení umožňuje pomocí dotykového ovládání nebo flashdisku provozovat přístroj v programovém režimu základním, kdy zvolená rychlost tlakové vlny je konstantní a výsledný zvolený tlak ve všech komorách návleku je stejný a v režimu GRADIENT, kdy zvolená rychlost tlakové vlny je konstantní a zvolený tlak klesá v komorách návleku od periferie k centru.

Na flashdisk lze naprogramovat ve zvoleném režimu kterýkoli z padesáti osmi standardních masážních a rozmasírovacích programů pro léčbu končetin a  jejich částí, boků a hýždí nebo jejich účelné kombinace s pevně stanoveným tlakem léčby v rozmezí 0-12 kPa. Zpětná kontrola pacienta lékařem pomocí flashdisku, na který je zaznamenáván průběh všech spuštěných terapií.

Přístroj lze ovládat manuálně pomocí dotykových tlačítek, nebo flashdiskem vloženým na označené místo na přístroji. Samotná léčebná terapie programovaná manuálně nebo flashdiskem je ucelený proces po jehož dokončení se přístroj sám uvede do stand by režimu a návlek se samovolně vyprázdní. Doba plnění a vyprazdňování jednotlivých komor návleku se automaticky přizpůsobuje použitému typu návleku. Průběh terapie je možno kontrolovat na displeji.

K přístroji (řídící jednotce) je nutné přikoupit kompresní lymfodrenážní kalhoty a kompresní lymfodrenážní návleky na ruce.

Hlavní přednosti lymfodrenážního přístroje Pneuvenu Medi 6.7

- jednoduchá obsluha díky dotykovému ovládání nebo při využití flashdisku

- provoz ve 2 režimech (základní, gradient)

- kompatibilní s různými návleky ( 3 a 7 komor)

- řídící jednotka je lehká a přenosná

- evidence průběhu léčby (záznam na flashdisk)

- až 58 předdefinovaných programů

Technické parametry lymfodrenáže

Počet programů 58

Automatické přepínání komor

Hmotnost 5kg

Programový režim (základní, gradient)

Tlak 0-12kPa

Čerpací výkon 30l/min.

Příkon 50VA

Napětí 230V/50Hz

Rozměry 32x32x14cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: