Overball

Overball je rozšířenou cvičební pomůckou, která se využívá v rehabilitaci, kondičním posilování, zdravotně orientovaném fitness, pilates atd. Je výborným pomocníkem pro dechová cvičení, posilovací cvičení a protahovací cvičení. Stejně jako gymnastické míče, tak i overball má díky svému balančnímu charakteru pozitivní vliv na hluboký stabilizační systém páteře. Je vhodný pro všechny věkové skupiny, pro začátečníky i pokročilé jedince.

Overbally Thera-Band

Pro overbally Thera-Band je charakteristická nenáročnost na údržbu, odolnost vůči zátěži a dlouhá životnost. Overbally Thera-Band najdete na našich stránkách v sekci cvičební pomůcky. Vybrat si můžete ze tří variant: červený overball s průměrem 18 cm, modrý overball s průměrem 22 cm a stříbrný overball s průměrem 26 cm. Overball by neměl chybět ve výbavě každého sportovního nadšence!!

Kde koupit overball

Kvalitní overball koupíte pohodlně z domova v našem specializovaném obchodě wellea.cz. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodného overballu, zavolejte nám, rádi Vám poradíme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení