Mineral SPA

Mineral SPA jsou centra nacházející se v blízkosti zdrojů minerálních vod. Zdroje minerálních vod podléhají v Evropě přísné kontrole a regulaci ze strany státu. Využívání minerálních vod k léčebným účelům nebo ke konzumaci se řídí předpisy, zákony a regulací daného státu. Podstatnou součástí léčebných protokolů a rozdílností jednotlivých léčebných lázní je teplota o obsah jednotlivých minerálů.

Mineral SPA v České republice

Některá Mineral SPA centra v oblastech s výskytem minerálních pramenů nabízí wellness programy s komplexním zaměřením na revitalizaci a regeneraci. Jiná centra slouží k privátní relaxaci a wellness služby v tomto případě mají doplňující charakter. Aktuální stav v českém lázeňství je takový, že dochází ke zkracování původně tří týdenních léčebných pobytů. Klasické lázeňské služby jsou doplněny o wellness procedury. Lázeňské domy nabízejí krátkodobé pobytové wellness programy, ve kterých nechybí i sportovní aktivity.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení