Medical SPA

Medical SPA je centrum nabízející klientům pobyt a speciální služby pod dohledem lékaře. Pro získání licence musí toto zařízení zaměstnávat lékaře a další příslušné zdravotní pracovníky. Podle typu procedury pracují terapeuti pod přímým nebo nepřímým dohledem lékaře. Pobyt v Medical SPA začíná vstupním vyšetřením a konzultací klienta s lékařem. Na základě těchto zjištění doporučí lékař klientovi konkrétní kůry a procedury, jejich počet, stravu atd.

Specifikace medical SPA

Nejčastější formou Medical SPA jsou tzv. anti-aging centra využívající technologie pod lékařským dohledem. Anti-aging centra nabízejí služby a programy zaměřené na zpomalení projevů stárnutí na lidském těle. Ke ztlumení projevů stárnutí se v Medical SPA využívají botoxové injekce, ošetření těla a obličeje laserovými přístroji, výplňové techniky, přístroje k odstranění celulitidy a další nepřeberné množství neinvazivních metod. V nabídce se můžou objevit i lehké invazivní zákroky. Klienti si dále můžou vybrat ze specializovaných masáží a zábalů, výživového poradenství a sportovních programů pod dohledem osobních trenérů.

Medical SPA v zahraničí

Výživové poradenství a sportovní programy slouží k optimalizaci požadovaných výsledků. Medical SPA je obor, který spojuje medicínu a wellness. Zahraniční Medical SPA centra nabízejí programy doprovázené čínskou medicínou, různými terapiemi a cvičením (jóga, tai-chi). Například v USA jsou velmi rozšířené kliniky, které nabízejí služby zaměřené na plastickou chirurgii, estetickou medicínu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení