Masérské potřeby

Masérské potřeby jsou neodmyslitelnou součástí práce maséra jako například skalpel pro doktora. Bez kvalitních masérských potřeb se neobejde žádný masér. Masérské potřeby nejen usnadňují práci masérovi, ale zpříjemňují i samotnou proceduru klientovi. Mezi masérské potřeby patří masérské emulze, masérské oleje a masérské krémy. Masérské potřeby jsou jak s parfemací, tak bez parfemace.

Masérské potřeby cosiMed

Všechny masérské potřeby cosiMed jsou dermatologicky testovány. Zmiňované masérské potřeby najdete v sekci masážní přípravky. V dané kategorii naleznete i speciální přípravky, které jsou nezbytné pro samotné wellness procedury. Například masážní svíčky, lávové kameny, přípravky pro čokoládovou masáž, detoxikační masáž atd.

S výkonem povolání maséra je spjato sterilní prostředí. V sekci hygiena a doplňky si vyberete z bohaté nabídky sanitárních potřeb od dezinfekčních prostředků, jednorázových hygienických prostěradel, jednorázových pokrývek podhlavníku konče teploměry a dávkovači. Samotnou sekci utváří přístroje, pod kterou naleznete Hot Stones ohřevové přístroje, infrazářiče a ohřevové vany pro parafínové lázně. Důležitou masérskou potřebou je masážní lehátko, jenž je uvedeno pod sekcí masážní lehátka.