Masérské potřeby

Masérské potřeby jsou neodmyslitelnou součástí práce maséra jako například skalpel pro doktora. Bez kvalitních masérských potřeb se neobejde žádný masér. Masérské potřeby nejen usnadňují práci masérovi, ale zpříjemňují i samotnou proceduru klientovi. Mezi masérské potřeby patří masérské emulze, masérské oleje a masérské krémy. Masérské potřeby jsou jak s parfemací, tak bez parfemace.

Masérské potřeby cosiMed

Všechny masérské potřeby cosiMed jsou dermatologicky testovány. Zmiňované masérské potřeby najdete v sekci masážní přípravky. V dané kategorii naleznete i speciální přípravky, které jsou nezbytné pro samotné wellness procedury. Například masážní svíčky, lávové kameny, přípravky pro čokoládovou masáž, detoxikační masáž atd.

S výkonem povolání maséra je spjato sterilní prostředí. V sekci hygiena a doplňky si vyberete z bohaté nabídky sanitárních potřeb od dezinfekčních prostředků, jednorázových hygienických prostěradel, jednorázových pokrývek podhlavníku konče teploměry a dávkovači. Samotnou sekci utváří přístroje, pod kterou naleznete Hot Stones ohřevové přístroje, infrazářiče a ohřevové vany pro parafínové lázně. Důležitou masérskou potřebou je masážní lehátko, jenž je uvedeno pod sekcí masážní lehátka. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení