Masážní lehátko LW

36 900 Kč –2 %
Masážní lehátko LW
36 900 Kč –2 % 35 890 Kč 29 661,16 Kč bez DPH
Objednáno

Jediné opravdu multifunkční lehátko, které lze používat jako plnohodnotné masážní lehátko i kosmetické křeslo. Konstrukce je obložena dřevem a pouze dotváří luxus tohoto lehátka. Velmi pohodlné polstrování a tři elektromotory zajistí Vašim klientům maximální pohodlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitně zpracované profesionální lehátko s velmi robustní konstrukcí. Hmotnost 115 kg zajišťuje perfektní stabilitu. Díky 3 motorům a zajímavě členitému polstrování (zádová část 74 cm, střední díl 22 cm, nožní část 95 cm) lze lehátko LW nastavit do úplné roviny při využití na masáže či terapii, nebo lze nastavit zádová část 0-45° a vytvořit tak velmi pohodlné kosmetické/wellness křeslo.

Toto lehátko je velmi oblíbeno u profesionálů, kteří nabízí různé druhy procedur (masáže, terapie, kosmetiku, celotělové i lokální zábaly, umělé řasy atd.). Všechny tři motory jsou ovládány pomocí ručního ovladače. V zádové části lehátka je obličejový otvor (14x11 cm) s krytkou. Luxusní "LOOK" dotváří dřevěné obložení (světlé nebo tmavé), polstrování s výškou 15 cm a 
potah z příjemné světlé koženky.

Díky vysoké hmotnosti a větším rozměrům je nutné kontaktovat před objednáním prodejce a ověřit si, zda je možné vůbec tento produkt dopravit do Vaší provozovny. Cena tohoto lehátka je bez dopravy.
 
Technická specifikace:
Délka bez nástavce:    190 cm
Šířka: 72 cm
Výška: 56-94 cm
Nosnost: 190 kg
Tloušťka polstrování: 15 cm + potah
Výškové nastavení: Elektrické
Hmotnost: 115 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: LEHÁTKA
Kód produktu: GB208SV/TM
Ks v kartonu: 1
Typ: masážne lehátko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: