Masáž bylinnými měšci

Masáž bylinnými měšci je prastará ayurvédská technika, která má vliv na naše tělo a mysl. Jedná se o velmi jemnou relaxační masáž prováděnou teplým olejem. Měšce jsou naplněny podle přání klienta buď bylinami, ovocem nebo rýží. Přínos v masáži bylinnými měšci spočívá v uvolnění zatuhlého svalstva, ulevuje od bolesti kloubů a zvyšuje psychickou a tělesnou kondici. Dále má pozitivní dopad na psychický stav klienta. 

Kontraindikací pro masáž bylinnými měšci je nadměrná tělesná námaha, hořečnaté nebo infekční onemocnění, kardiovaskulární onemocnění, nádorové onemocnění atd.

Bylinné měšce

Bylinné měšce jsou naplněny směsí bylinek, které při nahřátí v páře uvolňují léčivé látky. Léčivé látky se dostávají do organismu pomocí masážních technik.

Ovocné měšce

Ovocné měšce obsahují exotické ovoce a aromatické koření. V kombinaci s bylinným olejem dělají z masáže nezapomenutelný zážitek. Blahodárně působí na mysl člověka.

Rýžové měšce

Masáž rýžovými měšci je spojení něžné péče a jemného dotyku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení