Lékařská židle s nastavitelnou opěrkou 1255

7 490 Kč –3 %
Lékařská židle s nastavitelnou opěrkou 1255
7 490 Kč –3 % 7 249 Kč 5 990,91 Kč bez DPH
Na dotaz

Univerzální pracovní či vyšetřovací židle pro lékaře, zdravotníky či terapeuty. Lékařskou židli s nastavitelnou oporou zad využijí všechny prefese, kde je potřeba zastat i část kancelářské práce a přijde vhod opěrka zad.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lékařská židle s nastavitelnou opěrkou 1255

 

Kvalitně zpracovaná lékařská židle se zárukou 3 roky. Svou konstrukcí vychází z klasické zdravotnické vyšetřovací stoličky, Sedák je kulatý a má průměr 40 cm, tvoří ho vysoká překlička a 5 cm kvalitní střednětuhé PUR pěny odolné proti slehnutí.

 

Výška je nastavována pomocí plynového pístu 47 - 60 cm Židle splňuje základní ergonomické požadavky a umožňuje delší sezení bez zbytečné únavy a zatížení pohybového aparátu. Opěrka zad je vysoká 32 cm a široká 45 cm, lze ji nastavit na výšku od samotného sedáku v rozsahu 29 - 43 cm (horní hrana opěrky), výplň je kvalitní PUR pěna s šířkou 5 cm. Opěrka poskytuje dobrou oporu bederní páteře, je vertikálně mírně prohnutá a lze ji i přizpůsobit úhlu zad sedící osoby. Všechny části jsou vyrobeny pro pravidelnou zátěž.

 

Barva kostry je šedá nebo černá. V základní výbavě je tato lékařská židle vybavena měkkými kolečky s průměrem 50 mm pro tvrdé podlahy a automatickou bezpečnostní brzdou při odtížení (prevence podjetí při vstávání). Lékařská židle s nastavitelnou opěrkou zad má celkovou hmotnost 9,5 kg.

 

Výbava na přání:

 

- kolečka tvrdá pro koberce

- kolečka univerzální černá s chromovaným krytem

- kluzáky vysoké (beze změny výšky sezení), černé nebo světle šedé RAL 7035

- kluzáky nízké (snížení výšky sezení o 37 mm), pouze černé, pro snížení nosného kříže o 37 mm a tím snížení problémů se zakopáváním o kříž

- výběr z mnoha možností polstrování (možnost individualizace)

Doplňkové parametry

Kategorie: MASÁŽE
Kód produktu: 1255
Ks v kartonu: 1
Typ: lékařská židle, s opěrkou
Země původu: ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: