Hot stones

Hot stones neboli horké lávové kameny , slouží primárně k masáži. Jde o relaxační proceduru, která skýtá rychlé uvolnění stresu a těla celkově. Hot stones se používají již po tisíce let a mají kořeny v daleké Číně. Kameny se nahřívají ve vodní lázni a termoterapie tak skýtá ozdravný wellness zážitek.

Masáže prováděné přikládáním teplých kamenů na tělo se těšily velké oblibě již ve staré Indii, Číně a Thajsku. Hot stones, horké lávové kameny, jsou nezbytnou pomůckou pro výkon masáže lávovými kameny. Lávové kameny se před samotnou procedurou nahřívají ve speciálním ohřevovém přístroji a teprve až po nahřátí slouží jako masážní prostředek. Masáž horkými lávovými kameny je kombinace tradičních havajských technik a teplých lávových kamenů.

Účinky masáže hot stones

Účinky zmiňované masáže spočívají ve stimulaci lymfatického systému, krevního oběhu a harmonizaci, relaxaci těla. Na stránkách wellea.cz najdete všechny potřebné masážní pomůcky k této masáži: hot stones, cosiMed masážní olej Hot Stones, ohřevový přístroj Caldera, Hot stones ohřevový přístroj střední a velký, hot stones domácí set Caldera a Hot Stones profesionální sada. Hot stones v naší nabídce jsou vulkanického původu. CosiMed masážní olej Hot stones je založen na přírodní bázi a jeho základní složkou je za studena lisovaný mandlový olej. Dále v tomto oleji najdete levandulový olej, pomerančový olej a exotickou vonnou esenci ze santalového dřeva. Úkolem masážního oleje hot stones je stimulace lidské mysli.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení