Gelový polštářek pod obličej PROFI - transparentní

Akce Tip
32 hodnocení
Značka: ClapTzu
1 290 Kč –16 %
gelovy polstarek pod obliej
1 290 Kč –16 % 1 090 Kč 900,83 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023

Pomůcka pro maximální pohodlí klienta při terapii. Polštářek se umístí na lehátko do míst, kde je obličejový otvor. Speciální gel brání tvorbě otlaků v oblasti čela, lícních kostí nebo brady. Gelový polštářek pod obličej je rozdělen do dvou samostatných částí, aby nemohlo dojít k vytlačení gelu pouze do jednoho místa.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomůcka pro maximální pohodlí klienta při terapii. Polštářek se umístí na lehátko do míst, kde je obličejový otvor. Speciální gel brání tvorbě otlaků v oblasti čela, lícních kostí nebo brady. Gelový polštářek pod obličej je rozdělen do dvou samostatných částí, aby nemohlo dojít k vytlačení gelu pouze do jednoho místa. Po celou dobu terapie se gel přizpůsobí a rovnoměrně se stará o komfort zákazníka. K tomuto produktu se doporučují používat jednorázové pokrývky podhlavníků.
Polštářek na hlavovou část lehátka je naplněný speciálním gelem a v horkých dnech ho lze např. mírně nachladit. Produkt uchovávejte při pokojové teplotě a nevystavujte ho přímému slunci. Eliminujte zbytečný tlak na výrobek, je určen pouze na podkládání obličeje. Není vhodný k sezení nebo zatížení celým tělem. Vyvarujte se styku s ostrými předměty, hrozí nevratné poškození. Nepoužívejte dezinfekci s alkoholovým základem. Gelová náplň postupem času tuhne, ale nejedná se o výrobní vadu, ale je to důsledek používání - opotřebení.

Pokud by došlo k poškození gelového polštářku pod obličej, dále ho nepoužívejte a odstraňte s běžným odpadem.