Fotorejuvenace

Fotorejuvenace je neinvazivní ošetření pokožky na krku, v oblasti dekoltu a na obličeji. Pomocí pulsního světla je pleť omlazená, zregenerovaná, pružná a pevná. Intenzivní pulsní světlo naruší kolagenní vlákna. V pokožce se aktivuje proces hojení a dojde k uvolňování látek, které mají na starosti regeneraci kožních buněk.Dochází k tvorbě nových kolagenních vláken a celkově se povzbuzuje činnost buněk.

Indikace fotorejuvenace

Indikací pro fotorejuvenaci jsou pigmentové skvrny, drobné žilky, jemné jizvičky a vrásky. Zmenšuje rozšířené póry a ošetřuje akné. Hlavní účinky fotorejuvenace spočívají v omlazení, v pružnosti a v celkové revitalizaci pokožky. Po aplikaci fotorejuvenace se doporučuje chránit před UV zářením, nepoužívat make-up, vyhnout se pobytu v sauně, používat kosmetiku bez alkoholu a dostatečně hydratovat pokožku.

Kontraindikací pro fotorejuvenaci je těhotenství, kojení, kardiostimulátor, vysoký krevní tlak, zánětlivé onemocnění atd.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení