Feng Shui

Je staročínské učení o našem žití v harmonii s okolním prostředím, hlavně co se týče našich domovů nebo pracovišť. Dochází zde k nastolení rovnováhy mezi Shui (vodou), která je důležitým zemským zdrojem energie a Feng (větrem), což je energie z nebes. Obě tyto energie patří podle starých mistrů do oblasti Země (Feng Shui rozděluje svět na tři části Nebes, Člověk a Země). Všechny tyto části světa se navzájem prolínají a ovlivňují se, proto Feng Shui může ovlivnit pouze třetinu našeho života. Využívá se pro zlepšení naší životní situace v podobě, zdraví, prosperity a mezilidských vztahů. Vychází se z učení 7 škol, které byly v minulosti uznány k tomu, aby šířili vědění a umění Feng Shui (buď samostatně nebo v kombinaci). Jejich odbornost využívají všichni mistři dodnes. Nejčastěji se však setkáme s učením pouze 4 škol (škola kompasu, tvaru, intuitivního Feng Shui a Pa-Kua (pět elementů), díky kterým se může provést správný výběr bydlení, nákup pozemků nebo se dají zodpovědět otázky v oblasti vztahů mezi námi a ostatními lidmi. Správné učení Feng Shui dbá na individualitu člověka nebo skupinku lidí a snaží se veškeré věci přizpůsobit a propočítat podle komplexních pravidel tak, aby seděly jednotlivci či skupině na míru. V dnešní době však dochází k mírnému „napodobování“ tohoto učení, kdy nejde tak o jednotlivce, jako spíše o to, že na jeden daný problém je jedno řešení pro všechny stejné a ještě se k tomu využívají zbytečně drahé doplňky. Tento způsob provádění Feng Shui ztrácí úplně smysl. Kromě stavby a vybavení bytů či pracoven se dá Feng Shui uplatnit i při úpravě zahrad nebo oblasti před domem. Znalci v této oblasti dokáží i podle věcí a jejich uspořádání na stole určit životní situaci a problémy člověka a využít těchto informací k najití řešení dané situace.

Masážní salón podle Feng Shui

Wellea Europe s.r.o. Vám ve spolupráci s certifikovanými odborníky v dané oblasti nabízí kompletní realizaci Vašeho masážního salonu v rovnováze podle Feng Shui. Každý salon budujeme na základě konzultací, lze navrhnout pouze vhodné doplňky do stávajících prostor nebo vystavit zcela nový Feng Shui masážní salon. Pokud se jedná o samostatně stojící objekt, poskytujeme i úpravu zahrady, přístupové cesty apod. Všechny úpravy vnitřních stěn jsou řešeny formou přírodní hliněné omítky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení