Cvičební podložka

Určitě každý z nás si odnesl po sportovním vyžití nepříjemné otlaky, bolest kloubů nebo odřeniny. Zmiňované následky pramení z nevhodné cvičební podložky, která byla využita při daném cvičení. Cvičební podložka je nezbytnou pomůckou pro jógu, pilates, rehabilitaci, gymnastiku, domácí cvičení a další nepřeberné množství pohybových aktivit. Bez kvalitní cvičební podložky se neobejde žádné zdravotní cvičení.

Cvičební podložky Thera-Band

Z naší nabídky si můžete vybrat velmi kvalitní cvičební podložky Thera-Band, které jsou vyrobeny z polyethylenu a neobsahují PVC. Povrch cvičebních podložek je z protiskluzového a antibakteriálního materiálu. Vysoká hustota materiálu zajišťuje opravdové pohodlí a snižuje riziko úrazu při dopadu.

Cvičební podložky Thera-Band jsou k dostání ve třech barevných odstínech a to modrá, zelená a červená. Od každé barevné varianty si ještě můžete vybrat tři různé velikosti: 190 cm X 60 cm X 1,5 cm; 190 cm X 60 cm X 2,5 cm a 190 cm X 100 cm X 1,5 cm. 

Všechny cvičební podložky Thera-Band jsou vybaveny praktickými elastickými pruhy pro pohodlné přenášení a následné uskladnění. Každá cvičební podložka má také očka pro snadné zavěšení. Mezi neocenitelné vlastnosti cvičebních podložek Thera-Band patří ideální tvrdost, snadná srolovatelnost, voděodolnost a lehká váha. Lehkou váhu cvičební podložky přivítají všichni sportovní nadšenci, kteří se přemisťují například z práce na skupinové lekce.