Cvičební podložka

Určitě každý z nás si odnesl po sportovním vyžití nepříjemné otlaky, bolest kloubů nebo odřeniny. Zmiňované následky pramení z nevhodné cvičební podložky, která byla využita při daném cvičení. Cvičební podložka je nezbytnou pomůckou pro jógu, pilates, rehabilitaci, gymnastiku, domácí cvičení a další nepřeberné množství pohybových aktivit. Bez kvalitní cvičební podložky se neobejde žádné zdravotní cvičení.

Cvičební podložky Thera-Band

Z naší nabídky si můžete vybrat velmi kvalitní cvičební podložky Thera-Band, které jsou vyrobeny z polyethylenu a neobsahují PVC. Povrch cvičebních podložek je z protiskluzového a antibakteriálního materiálu. Vysoká hustota materiálu zajišťuje opravdové pohodlí a snižuje riziko úrazu při dopadu.

Cvičební podložky Thera-Band jsou k dostání ve třech barevných odstínech a to modrá, zelená a červená. Od každé barevné varianty si ještě můžete vybrat tři různé velikosti: 190 cm X 60 cm X 1,5 cm; 190 cm X 60 cm X 2,5 cm a 190 cm X 100 cm X 1,5 cm. 

Všechny cvičební podložky Thera-Band jsou vybaveny praktickými elastickými pruhy pro pohodlné přenášení a následné uskladnění. Každá cvičební podložka má také očka pro snadné zavěšení. Mezi neocenitelné vlastnosti cvičebních podložek Thera-Band patří ideální tvrdost, snadná srolovatelnost, voděodolnost a lehká váha. Lehkou váhu cvičební podložky přivítají všichni sportovní nadšenci, kteří se přemisťují například z práce na skupinové lekce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení