ARTROMOT® K1 Klasik, kolenní motodlaha

4 hodnocení
159 000 Kč 131 404,96 Kč bez DPH
Na dotaz

Moderní a jednoduše ovladatelná motodlaha kolenního i kyčelního kloubu. Vhodná na obě končetiny a s velmi nízkou hmotností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Artromot® K1 – kolenní a kyčelní motodlaha Klasik je velice jednoduše ovladatelná motodlaha, která slouží k CPM terapii. Tato moderní motodlaha zaručuje vždy anatomicky i fyziologicky správný pohyb končetiny tak, aby nedocházelo k luxacím (vykloubení) kloubů nebo k zhoršení aktuálního zdravotního stavu pacienta, který může být pooperační, poúrazový nebo třeba jen při poranění v oblasti kolenního nebo kyčelního kloubu. Naopak snaží se co nejšetrnějším přístupem navrátit končetině její funkci v plném rozsahu. Motodlaha Artromot® K1 Klasik má velice jednoduché a rychlé nastavení co se týče anatomických i léčebných parametrů pacienta. Každý uživatel jistě ocení, že není potřeba přestavby motodlahy pro pravou a levou končetinu. Rozsah pohybu pro léčbu je nastavitelný podle potřeb pacienta u kolenního kloubu od -10° extenze do 120° flexe a u kyčelního kloubu od 0°v extenzi do 115°ve flexi. Mezi jednotlivými pohyby (buď v extenzi nebo ve flexi) se dají nastavit pauzy 0 - 59 sekund/ 1 – 59 minut. Rychlost má plynulé nastavení až do 200°/min. Končetina je podepřena zespodu stehna, lýtka a na plosce má botičku pro co největší pohodlí při cvičení. Je určena pacientům o výšce 120 – 200 cm. Celá motodlaha je snadno omyvatelná a lehce se s ní manipuluje, váží pouhých 11 kg a unese končetinu o hmotnosti až 30 kg. Při potřebě je možnost dodání transportního vozíku, který ulehčí práci s přenášením. Příkon, který je potřeba pro správné fungování, se pohybuje v rozmezí 850 – 370 mA. Šikovná je i protiskluzová podložka, která pevně drží na jakémkoliv povrchu. Motodlaha se ovládá jednoduchým ovladačem, který reguluje pauzy mezi jednotlivými pohyby a ovlivňuje plynulou rychlost. Motodlaha Artromot® má jednoduchý displej, kterému každý porozumí. Šikovná je i možnost využití funkce „zamknutí“ ovladače pro nechtěnou manipulaci s přístrojem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA
Kód produktu: K1KLASIK
Ks v kartonu: 1
Typ: rehabilitační pomůcka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení