ARTROMOT® E2, loketní motodlaha

1 hodnocení
255 294 Kč 210 986,78 Kč bez DPH
Na dotaz

Moderní a kvalitní motodlaha na loket. Dva synchronizované motory, individuální nastavení, dálkový ovladač, čipové karty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Artromot® E2 a E2 compact – loketní motodlaha umožňuje kvalitní CPM terapii, díky přesným fyziologickým pohybům, kterých se dosáhne dvěma plně synchronizovanými motory a individuálním nastavením všech léčebných parametrů pro potřeby pacienta. Zajišťuje maximální ergonomii, díky správnému nastavení zdravé končetiny a optimálnímu sedu. Řízení této moderní motodlahy probíhá přes dálkové ovládání, které obsahuje čipovou kartu. Na tuto kartu se zaznamenávají individuální data pacienta z každé rehabilitace a tak se dá zdokumentovat celý průběh terapie. Data z čipové karty se dají přenést pomocí čtecího zařízení do počítače. Ovladač disponuje jednoduchým  displejem s obrázky. Pro levostrannou a pravostrannou terapii je nutná přestavba motodlahy, která je však velice jednoduchá a rychlá. Tato technika přestavby je patentovaná. Loketní motodlaha nabízí snadnou údržbu, manipulaci a transport. Rozsahy pohybů ve kterých se dá cvičit jsou extenze/ flexe -5°- 0°- 140° a pronace/supinace 90°- 0°- 90°. Lepší efektivitu léčby mohou podpořit speciální programy, které tato motodlaha nabízí. Jedná se o zahřívací program (postupné zvyšování rozsahu pohybu), oscilaci (četnější opakovaní posledních 10°), protažení (pomalé navyšovaní max. rozsahu o 5°s oscilací), asynchronní chod motorů (nesoučasný pohyb jednotlivých motorů) nebo izolované pohyby (lze vypnout jeden z motorů). Doba trvání terapie je nastavitelná podle potřeb pacienta od 1 do 300 minut. Mezi jednotlivými pohyby se dají nastavit pauzy v krajních polohách 1 - 59 s./ 1 – 59 min. Rychlost je plynule regulovatelná od 20°- 200°/min. Hmotnost celé motodlahy je 25 kg a napájení je 100 – 140 V, 50 – 60 Hz. Jako bezpečnostní prvek při komplikacích se zde používá zpětný chod. Motodlaha E2 a E2 compact se využívá k léčení pooperačních stavů, po většině poranění nebo při onemocnění loketního kloubu jako jsou např. distorze a pohmoždění kloubu, korekční osteotomie, operativní svalové protézy, artrolýza atd...Součástí přístroje modelu E2 je křeslo, které umožňuje uložení zdravé končetiny. Jeho rozměry tak jsou 58 x 57,5 x 87,5 cm. U modelu E2 compact není křeslo jeho součástí a lze tak rehabilitovat kromě sedu i vleže. Rozměry má 29 x 57,5 x 87,5 cm.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA
Kód produktu: E2
Ks v kartonu: 1
Typ: rehabilitační pomůcka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení