Anticelulitidní masáž

Anticelulitidní masáž je jednou z velmi účinných metod a to jak v prevenci, tak již v samotném boji proti pomerančové kůži. Anticelulitidní masáž se nejčastěji provádí na hýždích a dolních končetinách, rozpouští tukové buňky a stimuluje tukové struktury. Má také velmi příznivý vliv na podkožní metabolismus. Je vhodné využívat masážní olej s pomerančových olejem.

Anticelulitidní masáž s ozonovým zábalem

Anticelulitidovou nebo-li liftingovou masáž využívají především ženy a to hlavně před letními měsíci, kdy formují postavu do plavek. Občas se však najdou i mužští příznivci. V této masáži totiž nejde jen o boj se samotnou celulitidou, které se chceme zbavit, ale i k napomáhání odstranění pocitu těžkých nohou, při problémech s jemnými žilkami, k vypínání pokožky, zbavení těla toxických látek a při formování postavu. Celulitida vzniká na základě nesprávné činnosti lymfatického systému a krevního oběhu. V této době jí přispívá i nezdravý životní styl (obezita, málo pohybu, alkohol, kouření, nedostatek tekutin a stres), kdy dochází k častým poruchám metabolismu a tím k vyššímu ukládání toxinů v těle. S tzv. pomerančovou kůží se nemusejí setkat jen obézní ženy, ale klidně i hubené sportovkyně. Celulitida totiž může mít i genetické predispozice. V čínské medicíně se dokonce hovoří o tom, že celulitida vzniká na základě slabé
sleziny. Anticelulitidová masáž je tlaková masáž, při které se působí kompresními hmaty na podkožní tuk tak, aby se co nevíce rozrušily tukové buňky a došlo k jejich lepšímu vstřebávání. Působením masáže na hluboké svalové struktury a tukové tkáně, dochází k urychlení metabolismu a zvýšení krevního oběhu, což vede k rychlejšímu a účinnějšímu odplavování toxických látek z buněk a mezibuněčných prostor ven z těla. Anticelulitidová masáže se provádí na stehnech a hýždích, což jsou nejčastější problémové partie, kde se celulitida objevuje. K zvýšení účinků masáže se používají speciální oleje, které mají citrusové složení a napomáhají tak
lymfatickému systému k lepší cirkulaci. Tyto kvalitní přírodní masážní oleje ovlivňují stav pokožky, co se týče viditelných žilek a její pružnosti. Důkladná masážní olejem cosiMed napomáhá k lepší relaxaci a regeneraci. Součástí celé masáže může být i ozonový zábal. Ozon se do pokožky nejdříve jemně vmasíruje, poté se ještě nanese na postižené partie a nakonec se pomocí fólie vytvoří kompresní zábal, který zahrnuje stehna, hýždě a břicho. Ozon působí na organismus člověka stimulačním účinkem, tudíž se dá použít při potlačení nebo prevenci celulitidy, kožních erozí a vypínání pokožky. Díky zábalu, který se z ozonu vytvoří, stoupne tlak a filtrace z kožních kapilár se sníží. Tento proces je vhodný i proti striím. Poslední a neméně důležitou součástí celého procesu je zlepšení životosprávy, dodržení pitného režimu, dostatek pohybu a při koupeli si sprchovat nohy střídavě studenou a teplou vodou.
 

Anticelulitidní masáž se slatinným zábalem s koloidním zlatem

Anticelulitidní masáž se zábalem z bílého jílu s konopným olejem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení