značky

cosiMed

Německá společnost vyrábějící masážní a wellness produkty té nejvyšší kvality. V sortimentu této společnosti naleznete masážní oleje a emulze, esence do sauny, wellnes přípravky do koupele a řadu dalších produktů, které dopřejí vašemu tělu uvolnění a relaxaci.


Thera-Band

Americká společnost s více jak 40 let dlouhou tradicí vyrábějící cvičební a rehabilitační pomůcky té nejvyšší kvality. V sortimentu společnosti Thera-Band naleznete posilovací gumy, balanční podložky, podložky na cvičení, gymnastické míče a řadu dalších pomůcek, které vám pomohou ke zdravému tělu.


Mueller

Americké společnost, která je již po desetiletí jedničkou na poli sportovní medicíny a prevence zranění. V sortimentu této značky naleznete ortézy a bandáže, které díky špičkovému zpracování a použití těch nejmodernějších technologií a materiálů poskytnou vašemu tělu tu nejlepší ochranu při zachování pohyblivosti a pohodlí. Mimo ortéz v sortimentu této společnosti naleznete fixační tejpovací pásky, molitanové podtejpy, elastické bandáže a celou řadu dalších pomůcek pro tejpování.


Temtex

Tejpovací pásky Temtex jsou již 7 let nejprodávanější tejpovací pásky na českém trhu. Svoje prvenství si drží díky bezkonkurenční kvalitě a vlastnostem. Tejpovací pásky vynikají svojí pružností a lepivostí a jsou hypoalergenní.


Biofreeze

Mimořádně účinný gel proti bolesti, jehož účinky byly ověřeny celou řadou klinických studií, Biofreeze neobsahuje analgetika, a proto je šetrný k vašemu organizmu.


BOSU

BOSU® Balance Trainer je světově nejpoužívanější balanční podložka, která se aktuálně využívá ve všech profesionálních sportovních zařízeních. Značka nebo zkratka BOSU je vytvořena z anglického "both sides up". Pomůcka pro různé druhy cvičení lze tedy používat oboustranně.


CHATTANOOGA

Chattanooga je aktuálně největším světovým výrobcem pomůcek pro rehabilitaci. Již déle  jak 60 let se řadí mezi přední světové výrobce, kteří díky svým výzkumům a neustálým inovacím pousouvají možnosti rehabilitace zase okus dále. Značka je nyní součástí DJO Global Inc.


LAMUR

Lamur CZ s.r.o. je rodinná firma, která je již od roku 2004 hlavním dovozcem produktů z Mrtvého moře do ČR. Společnost importuje přírodní i minerální sůl, bahno, solné kameny i vodu z Izreele. Hlavním rozdílem proti konkurenčním výrobkům je kvalita, kterou Lamur CZ disponuje a je schopna ji dlouhodobě zaručit. Produkty prokazatelně obsahují několikanásobně vyšší koncentraci minerálů než je možné běžně v ČR koupit. Kvalitním produktům z Mrtvého moře Lamur CZ důvěřují kožní lékaři, lékárny, vyhlášené lázně, wellness studia, bazény a solné jeskyně. Produktové řady Lamur CZ mají certifikátyod SZÚ.


NASARA

Jihokorejský výrobce tejpů Nasara má dlouholeté zkušenosti s produkcí tejpovacích pásek. Tejpy Nasara jsou dobře prodyšné, voděodolné a obsahují kvalitní lepidlo, které minimalizujte riziko vzniku alergické reakce. Tejpovací páska Nasara neobsahuje latex a je vyrobena z bavlny a Spandexu. Tejp Nasara je dobrou volbou pro všechny terapeuty, kteří hledají zajímavý poměr mezi kvalitou a cenou.


GARMIN

Značka Garmin je světový lídr v oblasti výroby GPS navigací a disponuje více jak 300 patenty v oboru. Byla založena v roce 1989 v USA, kdy se Garry Burell a Min Kao rozhodli, že zkusí vyrobit přenosný GPS přijímač, který by mohl sloužit i pro běžné civilní použití. Spojením částí jmen obou zakladatelů vznikl název společnosti GARMIN.  V ČR se bezesporu jedná o nejprodávanější značku automobilových navigací, která je u nás na trhu oficiálně zastoupena už od roku 1993. Garmin oproti ostatním výrobcům navigačních zařízení jde s dobou a vyrábí špičkové modely vhodné pro outdoor (sporttesterysportovní hodinkygolfové GPS), fitness (fitness náramkychytré váhy), námořní i leteckou dopravu.

 


NAQI

NAQI® je již od roku 1986 tradiční evropský výrobce kvalitních produktů nejen na masáže. Zakladatel Geyskens Edgard se zamýšlel nad otázkami: Jaký prostředek k masáži je vhodný na lidskou pokožku po lékařských výkonech či poranění? Existují vůbec masážní produkty, které pokožku ošetří a zároveň dlouhodobě chrání proti vnějším vlivům? Jak přistupovat k podrážděné pokožce po špičkovém sportovním výkonu či naopak, čím šetrně stimulovat a pečovat o pokožku u pacientů s dlouhodobou nehybností. Odpověď na všechny tyto otázky přinesl on a jeho vývojářský tým v podobě masážních přípravků NAQI.

Nyní se firma specializuje na produkci vysoce kvalitních masážních přípravků, kde je kladen hlavní důraz na péči o pokožku. 


OXD PROFESSIONAL CARE

OXD je evropský výrobce vysoce kvalitních masážních přípravků. Původně se tato značka orientovala na odvětví sportovní medicíny a její portfolio tvořily sportovní krémy, sportovky a různé typy svalových či regeneračních gelů.

Postupem času došlo k rozšíření nabídky, kdy produkty byly určeny pro profesionální maséry, terapeuty i wellness. Díky kvalitě výrobků si značka získala obrovské množství příznivců z řad profesionálů. Vybrané masážní přípravky jsou nyní nabízeny pod názvem OXD Professional Care. Wellea.cz Vám přináší od tohoto výrobce vysoce kvalitní masážní emulze, které Vás překvapí svým všestranným využitím a zároveň jistě oceníte aktivní přísady, které již při masáži ošetřují pokožku klienta i ruce maséra. 


BOTANICO

Rodinná firma Botanico byla založena již v 1998 jako manufaktura se zaměřením na ruční výrobu přírodních produktů. V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní přírodní masážní oleje a další produktové řady pro wellness a SPA. Při výrobě je kladen velký důraz na rukodělné zpracování a maximální využití přírodních zdrojů. Všechny produkty jsou vyráběny pouze v České republice a díky použití přírodních surovin jsou opravdu kvalitní a to se nemění. Většina receptur či vonných kompozicí jsou výsledky našeho testování a prošly značným vývojem. Masážní oleje Botanico obsahují přírodní oleje, přírodní extrakty, vitamíny a minerály.


SKLZ

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i Vy!