Rašelinový nosič tepla - 27 x 38 cm

4 hodnocení
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Vyprodáno

Rašelinový nosič tepla v rozměru 27x38 cm sloužící k termoterapii a jako součást aplikace rašelinového zábalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rašelinový nosič tepla 

 

Jemně mletá rašelina s přídavkem vody, která je namíchána do pastové konzistence a zatavena do plastového obalu o rozměru cca 30x40 cm.

 

Rašelinový nosič tepla se využívá na prohřátí klienta před masáží nebo před rehabilitací. Stejně tak lze rašelinový nosič tepla využít pro chladovou terapie, kdy je nejprve ochlazen a pak aplikován. Pokud se přikládá nosič tepla samostatně bez rašelinového zábalu na jedno použití, je nutné mezi pokožku a samotný termofor umístit ještě jednu vrstvu (např. ručník).

 

Naše rašelinové nosiče tepla jsou ideálně modulovatelné a dlouho drží teplotu. Lze je tedy efektivně použít jako tepelnou i chladovou terapii.

 

Pro termoterapii se rašelinový nosič tepla ohřívá ve vodní lázni Combi 200 nebo Combi 400 dle potřeby na teplotu 55 - 63°C. Rašelinový nosič tepla je nedílnou součástí jednorázové aplikace rašelinového zábalu.

 

Nosič tepla nebo-li rašelinový termofor je opakovatelně použitelný, ale stále se jedná o produkt spotřebního charakteru. Běžným používáním může docházet k postupnému tvrdnutí (vysychání), nejedná se ovšem o výrobní vadu, ale o následek opotřebení.

 

Výrobek je vhodné po použití pravidelně čistit/omývat. Nikdy nesmí být použit čistič ani dezinfekce na bázi alkoholu, došlo by k nevratnému poškození obalové folie. Rašelinový nosič tepla skladujte při pokojové teplotě a nevystavujte je přímému slunečnímu záření.

Doplňkové parametry

Kategorie: RAŠELINOVÉ VÝROBKY
Kód produktu: 9005
Ks v kartonu: 5
Rozměr: 27x38 cm
Země původu: ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: